Aa sory... zapomniałem podać jakieś parametry

. Powiem tylko to na czym się znam

.
CFW 3.55
Multiman najnowszy (jakieś 3 tygodnie wgrywałem temu nowego Multimana i Gaia, ale z Gai nie korzystam) <--- Zaznaczam BD naciskam start, instaluje się coś (JAK ZWYKLE) i wywala do menu. Część gier się uruchamia część nie.
Wgrywam zawsze na dysk wewnętrzny gry.
Nie wiem co to jest BDEMUv2. Możesz sprecyzować jak to wgrać i gdzie to mogę znaleźć?
PS. W razie czego na konsoli mam USA i EUR wersje PES'a. Więc możemy kombinować, liczę na waszą pomoc

.
Mała historia mego grania w PES'a nie wymagane czytanie

.
Normalnie potrzebuję PES'a niesamowicie...
Od PSX jako gówniarz z bratem grałem, ten natomiast ze swoim przyjacielem przysiadywał dzień w dzień i grali sobie przy piwku, nie ucząc się w ogóle na studia xD. Jak to się mówi co w rodzinie to nie zginie, ja jestem z pokolenia PS2

). No i niedawno z przyjacielem przerzuciliśmy się na tego całkiem nowego PES który był na Xbox'ie (tak... kupiłem Xbox'a wielki mój błąd, ja PS'owiec kupiłem Xboxa, ale bez obaw sprzedałem i kupiłem zepsutego PS3 z zepsutym blu-ray i napędem hehehhe). No i ogólnie teraz nie mam jak grać bo PES nie działa... WIĘC HELP!
Piszę tą krótką historię by jakoś was poruszyć

.