Witam
Mam następujący problem z konsolą. Od razu zaznaczam, sprzęt dostałem z drugiej ręki i nie mam pojęcia o poprzednim właścicielu i o tym co takiego modził z konsolą jednak zdecydowanie mu to nie wyszło.
Trafiłem na inny wątek z tym błędem lecz uwagi na które tam trafiłem - kwestia niedziałającego napędu, odpadają, napęd działał bo konsola odpalała bez problemu starsze gry.
Konsola miała ofw 3.55 i chciałem zrobić upgrade do 4.55. Niestety podczas procesu dostawałem błąd 8002f157(generalnie próba jakiegokolwiek upgradeu tak się kończyła, już niekoniecznie tego 4.55 ale i niższych). Zrobiłem format z poziomu konsoli, nie pomogło. W końcu zrobiłem format samego dysku już po wyjęciu z konsoli. Dysk ponownie wpiąłem, konsola chciała zainstalować na nim posiadany soft, czyli ten 3.55 lecz i tym razem wyskoczył błąd 8002f157.
W tym momencie wylądowałem z konsolą która sama z siebie softu który posiada zainstalować nie chce i nie mam zielonego pojęcia co z tym fantem zrobić.

