Znikło "PlayStation Network Content"

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Znikło "PlayStation Network Content"

Postprzez prozak » 22.01.2020, 22:54

Witam wszystkich. Przejdę do rzeczy mam ps3 slim i przeróbkę hen. Miałem problem z uruchomieniem webmana i zainstalowałem paczkę z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=ENAeA5kjf-A po instalacji w menu Package Manager znikło PlayStation Network Content zostało się tylko Install package Files. Nie mam jak zainstalować teraz gier z pkgi. Proszę was o jakąś pomoc jak to przywrócić.
prozak
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.01.2020, 12:47

Sponsorzy

Re: Znikło "PlayStation Network Content"

Postprzez okti » 23.01.2020, 23:02

prozak napisał(a):Witam wszystkich. Przejdę do rzeczy mam ps3 slim i przeróbkę hen. Miałem problem z uruchomieniem webmana i zainstalowałem paczkę z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=ENAeA5kjf-A po instalacji w menu Package Manager znikło PlayStation Network Content zostało się tylko Install package Files. Nie mam jak zainstalować teraz gier z pkgi. Proszę was o jakąś pomoc jak to przywrócić.
nie mam hena, ale nie jest to tak że jeżeli masz pkg to wchodzisz w install package files, install package i potem masz wybór pkg które masz na usb?

Wysłane z mojego AMN-LX9 przy użyciu Tapatalka
okti
Member
Member
 
Posty: 15
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 04.01.2020, 23:39

Re: Znikło "PlayStation Network Content"

Postprzez Legrys » 23.01.2020, 23:25

Ten PSN content sie czasem przydaje, ale moze nie koniecznie gra musi sie przez niego instalować, może normalnie przez Install pkg zrób z pena.
CFW SPY 4.84 COBRA 8.01
Discord: Michal_burnout#5434
Avatar użytkownika
Legrys
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 190
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 22.02.2017, 15:25

Re: Znikło "PlayStation Network Content"

Postprzez prozak » 23.01.2020, 23:46

Instalowałem przez pkgi teraz grę pobiera ale jej nie widać. Z pena da się instalować ale muszę włazić do multimana i przenosić pliki do katalogu package. Strasznie to upierdliwe. Da się to jakoś cofnąć?
prozak
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.01.2020, 12:47



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024