Zawieszenie gry podczas ładowania

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Zawieszenie gry podczas ładowania

Postprzez Sokal » 23.09.2015, 00:24

Witam, jestem tutaj nowy to mój pierwszy post na tym forum ;)

Ale przejdźmy do rzeczy.. Ściągnąłem gierke Dark Souls II i miałem z nią problem gdyż ładowała się w nieskończoność, przez co usunąłem ją z dysku.
Pobrałem ją z innej strony, i błąd nadal ten sam lecz ładuje sie minute a potem całkowicie zawiesza.. ikonki stoją w miejscu nic sie nie dzieje.. co mam zrobić?

Mam konsole PS3 slim z multimanem 4.55, kupiłem ją ostatnio od znajomego lecz on też na tyle zielony że sam mi nie pomoże więc zwracam sie do was. Błąd tego typu zależy od gry czy od mojej konsoli, chciałbym wiedzieć czy radę to jakoś odpalić by śmigało i działało :wink:

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Sokal
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 55
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 23.09.2015, 00:13
Firmware: CFW EVILNAT 4.88.2

Sponsorzy

Re: Zawieszenie gry podczas ładowania

Postprzez marciniak » 23.09.2015, 00:34

Mam tą grę i działa u mnie,pozaznaczaj w MM opcje bd mirror dysk zew. itp albo spróbuj odpalić z płytą w środku lub innym menagerem polecam irisa ,web mana.
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: Zawieszenie gry podczas ładowania

Postprzez Sokal » 26.12.2015, 02:48

Przepraszam że odpisuje dopiero teraz, gra zadziałała po przerzuceniu na dysk wewnętrzny. Jest to jedna z kilku kolejnych gier która wymaga skopiowania na wewnętrzny dysk (a ma on zaledwie 120 GB :facepalm: )
Tak czy owak uporałem się z problemem :)
Avatar użytkownika
Sokal
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 55
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 23.09.2015, 00:13
Firmware: CFW EVILNAT 4.88.2

Re: Zawieszenie gry podczas ładowania

Postprzez lukas_c_82 » 14.04.2020, 15:34

Witam,
temat widzę nie należy do najnowszych ale chciałbym się podpiąć bez otwierania nowego wątku.
Mam ten sam problem, podczas uruchamiania "The Last of Us" z dysku MM prawidłowo załadowuje grę, ale kiedy nachodzę na ikonkę gry to ekran przechodzi do etapu ładowania gry czyli cały czarny jedynie z ikonką gry w lewym dolnym rogu i tak już zostaje choć czekam i 30 min i godzinę. Ponowne uruchomienie konsoli nic nie pomaga ten sam problem się powtarza. Test plików wskazuje Size: 18,54 GB. Przeniosłem grę z dysku zewnętrznego na dysk w konsoli i bez zmian to samo. Inne gry na konsoli startują bez problemu.
lukas_c_82
Newbie
 
Posty: 2
Lokalizacja: Łańcut
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.04.2020, 15:12
Firmware: REBUG 4.80



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024