XCOM: ENEMY UNKNOWN [wszystkie (dwa) DLC]

Gotowe mody, eboot'y, fix'y, spolszczenia, dlc
Regulamin działu
Stuff zabrania umieszczania tematów dotyczących wszelkiej pomocy i próśb.
  • Sponsorzy

XCOM: ENEMY UNKNOWN [wszystkie (dwa) DLC]

Postprzez blackwidow » 20.10.2013, 01:03

Ponieważ lubię tę grę zadałem sobie ostatnio sporo trudu żeby znaleźć działające DLC. W końcu się udało i po drobnych przeróbkach mogę się z Wami podzielić :D

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.


Zestaw zawiera oba dodatki, które wyszły do tej pory na PS3, a mianowicie:
- Elite Soldier Pack
- Slingshot Content Pack


Uwaga, musicie mieć zainstalowany update 1.02.

Instrukcja obsługi:
Dla wersji BLUS30943 (to ta bez języka polskiego) wystarczy zainstalować oba PKG, a następnie aktywować przy użyciu ReACTPSN (standardowa "procedura", czyli oba pliki RAP umieszczamy na pendrive w katalogu /exdata, itd...).

Dla wersji BLES01712 (m.in. PL, RU) sprawa jest nieco bardziej skomplikowana:
1. Skopiuj na pendrive do katalogu exdata oba pliki RAP
2. Zainstaluj plik PKG Elite Soldier Pack
3. Aktywuj w/w DLC przy użyciu ReACTPSN
4. Używając mmOS multimana znajdź katalog /dev_hdd0/game/BLUS30943/USRDIR/DLC
5. Skopiuj lub przenieś zawartość w/w katalogu do /dev_hdd0/game/BLES01712/USRDIR/DLC
6. Uruchom grę i ciesz się nowym dodatkiem (!)
7. Powyższe czynności powtórz dla Slingshot Content Pack

Proponuję po zainstalowaniu pierwszego DLC sprawdzić w grze czy wszystko działa (dodatkowe opcje personalizacji żołnierzy), a następnie zainstalować drugi dodatek i także upewnić się czy go mamy (podobnie jak po pierwszym, wachlarz możliwości zmian wyglądu naszych rekrutów powinien ulec zmianie).
Jestem prawie pewien, że aby otrzymać dostęp do dodatkowych misji "Slingshot" będziemy musieli zacząć od nowa kampanię.
Miłego grania!

P.S. Niedługo wychodzi "samodzielny dodatek" (uwielbiam to sformułowanie, które oznacza tylko tyle, że będziemy musieli zapłacić producentowi jak za normalną grę - czyli kupę kasy :-x ) "XCOM: Enemy within".
Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy. Howgh!
blackwidow
Member
Member
 
Posty: 18
Lokalizacja: Wawa
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Dołączył(a): 17.09.2013, 16:16
Firmware: Rogero 4.55 v.1.00

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

© 2010-2024