Wieszanie się konsoli w dashboard

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Wieszanie się konsoli w dashboard

Postprzez snoboddy » 01.08.2019, 21:25

Witajcie,
posiadam konsolę PS3 w wersji FAT, komunikowała ciągle o zbyt wysokiej temperaturze dlatego też podjąłem się wyczyszczenia oraz wymiany pasty. Niestety coś niedobrego dzieje się po moich "zabiegach" ponieważ konsola potrafi zawiesić się w dashboard (rebug) a webman nie ładuje gier, multiman za to zawiesza konsolę (czarny ekran). Próbowałem poprzez recovery przebudowę bazę danych - niestety nic to nie dało. Jestem w stanie sprawdzić poprzez SELECT + START temperaturę i ta (chyba niestety) oscyluje w granicach 78C. Co robić?
snoboddy
Newbie
 
Posty: 9
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 06.10.2018, 10:30

Sponsorzy

Re: Wieszanie się konsoli w dashboard

Postprzez GNT » 16.08.2019, 20:22

snoboddy napisał(a):Witajcie,
posiadam konsolę PS3 w wersji FAT, komunikowała ciągle o zbyt wysokiej temperaturze dlatego też podjąłem się wyczyszczenia oraz wymiany pasty. Niestety coś niedobrego dzieje się po moich "zabiegach" ponieważ konsola potrafi zawiesić się w dashboard (rebug) a webman nie ładuje gier, multiman za to zawiesza konsolę (czarny ekran). Próbowałem poprzez recovery przebudowę bazę danych - niestety nic to nie dało. Jestem w stanie sprawdzić poprzez SELECT + START temperaturę i ta (chyba niestety) oscyluje w granicach 78C. Co robić?


Cześć, z tego co widzę, to coś pogmatwałeś w konsoli w trakcie jej ponownego składania. Wieszanie się XMB, brak sprawnego webMANA, wysokie temperatury oraz black screen w trakcie uruchamiana multiMANa mówi niestety o tym jasno. Z tego co pamiętam, jeśli masz czarny ekran w trakcie uruchamiana jakiejkolwiek aplikacji, to źle podłączyłeś kabel łączący płytę główną z napędem BluRay. Polecam Ci ponownie, na spokojnie złożyć konsole ;).
Jeśli pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek a nie pisz dzięki :)
Avatar użytkownika
GNT
Donators
Donators
 
Posty: 616
Lokalizacja: Poland
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 84 razy
Dołączył(a): 12.01.2012, 18:22
Firmware: HABIB/Cobra 4.84



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024