Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Postprzez pegaz » 01.10.2011, 21:28

Witam,
Przeczytalem juz wszystko co tylko moglem na ten temat i juz rece mi opadaja bo nie mam pomyslu.
Mialem oryginalne plyty i multimanagerem porobilem sobie kopie czesc na hdd zew. czesc na wewnetrznym. I problem jest taki za za jasna cholere nie chca sie odpalic - manager je montuje pojawiaja sie w XMB po czym przy probie wlaczenia wywala blad 80010017. Konsola to CECHG03 fat - miala juz dysk 60 gb(zmienilem)a teraz wsadzone 500gb- rowniez bez zmian. Softy na jakich probowalem to kewam 3.55, ps3a v2, v3 - wszedzie to samo. Nawet w najnowszym Gaia manager, multimana mam rowniez najnowszego, bdemu v2 tez zainstalowane. Dysk formatowany, ustawienia przywracane po kilka razy nawet z recowery menu i absolutnie nic nie pomaga. Gry ktore probowalem odpalic sa oznaczone jako chodzace np Haze, Motostorm, Monopoly streets,sims 3, NFS shift,killzone 2, Lego Indiana jones itp - caly czas ten sam blad. Udalo mi sie urochomic bez problemu gre sciagnieta z netu NFS Hot pursuit 2010, naped BD jest ok bo bez problemu zrzucil te 20 gierek i z plyty chodza ok. Kombinacja przy odpalaniu z multimanager shift + x tez nie pomaga jak rowniez jakas plyta oryginalna w napedzie. Nawet instalowalem lv2 patcher i fix permissions ale ponoc przy najnowszych managerach nie jest to wymagane wiec zeby oczyscic smietnik formatowalem dyski/ reflashowalem soft itp. Blagam pomozcie bo juz stracilem 2 dni na tym i stoje w miejscu a pomysly sie skonczyly. Jeszcze jedna z netu na probe sciagnalem Colin Drift ale ten sam blad - probowalem ja nawet przerobic ebootfixem ale to poskutkowalo czarnym ekranem i zwisem konsoli. Moje konsola nie moze byc popsuta bo przeciez wszystko w niej dziala ;/ Licze na Was panowie bo chce sobie w koncu pograc. Z gory dzieki
pegaz
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 17.09.2011, 11:36
Firmware: OF 2.52

Sponsorzy

Re: Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Postprzez lukasz1091 » 01.10.2011, 21:56

Ta, z tego co tu napisałeś powinno chodzić, może problemem nie jest konsola tylko gra, np jeśli wrzucasz przez ftp metodą wi-fi może się zdarzyć, że jakieś cząstki plików zostaną niepoprawnie wysłane, bądź wogóle pominięte, najlepiej jest przez usb, może w niewłaściwej lokalizacji zrzucasz gry, zwykle jest to dev_hdd0/GAMES/BLES cośtam, albo źródło, z których bierzesz gry to lipa, spróbuj skąd indziej je zdobywać, ja nie miałem takiego problemu, od razu wgrałem PS3A V.3, potem multiMANa, BDEMU V2, następnie zrzuciłem w ww lokalizację i chodziło. A może fixy masz pod 3.41? Powinny być pod 3.55 albo wogóle bez fixa, zależy
"Lubię fajne cycki i zimną whisky"
Obrazek
Obrazek
Pomogłem? Kliknij w Obrazek
Avatar użytkownika
lukasz1091
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 323
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Dołączył(a): 18.08.2011, 13:47
Firmware: CFW 3.55.4 Rebug REX

Re: Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Postprzez pegaz » 01.10.2011, 22:10

Jak gry moge miec z lipnego zrodla skoro napisalem ze zgrywalem je z oryginalnych plyt. Prosto na dysk wew. i zewnetrzny nie przezucalem nic przez WIFI bo za dlogo to schodzi. A i lokalizacja zla byc nie moze bo przeciez multimanager sam je zrzuca we wlasciwe miejsce i sa dla niego normalnie widoczne.
pegaz
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 17.09.2011, 11:36
Firmware: OF 2.52

Re: Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Postprzez lukasz1091 » 01.10.2011, 22:33

Nie, multimanowi musisz wskazać miejsce, gdzie chcesz, aby gra była skopiowana. To że domyślnie ma w ustawieniach wyszukiwanie gier w różnych katalogach nie oznacza, że sam sobie wybiera właściwy. Na wszelki wypadek jednak sprawdź tę lokalizację. Ponadto sprawdź nazwę folderu do jakiej wrzucasz, dobrze byłoby jakby było id danej gry (bles cośtam, wiesz o co mi chodzi). Każda gra jest inna. Jedne uruchamiają się tylko z wewnętrznego, inne tylko z zewnętrznego. Jak przeglądałeś forum, to wiesz że gdzieś jest lista gier, na której opisane jest po krótce jak odpalić. No i jeszcze te fixy...
"Lubię fajne cycki i zimną whisky"
Obrazek
Obrazek
Pomogłem? Kliknij w Obrazek
Avatar użytkownika
lukasz1091
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 323
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Dołączył(a): 18.08.2011, 13:47
Firmware: CFW 3.55.4 Rebug REX

Re: Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Postprzez pegaz » 03.10.2011, 01:12

Kolego zgodnie z manualem multimana nazwa folderu nie ma znaczenia zadnego byle w nim byly bezposrednio pliki i foldery gry (tzn nie bylo innych katalogow/podkatalogow jak to sie zdarza przy sciaganiu gier z netu) - gry sa widoczne dla multimana wiec to nie jest problem.

ALE MOJ PROBLEM ROZWIAZALEM SAM:
Czytalem o tym w necie i ludzie tez mieli podobne sytuacje tyle ze wsazywali wine na padnieta logike blue ray'a albo konczacy sie laser jako ze robilem troche przy konsolach nie chcialo mi sie w to wierzyc. Winowajca okazal sie multiman probowalem kilka wersji od 2.6 po ostatnia dostepna i ciagle to samo. Cos mnie tknelo ze multiman zle zrzuca zawartosc dysku i sprobowalem zbackupowac gre GAIA najnowsza i co ? Ku mojemu zdziwieniu ruszylo bez najmniejszych problemow, polecialem inne gry i kazda z nich dziala jak talala. Kopie zrobione GAIA nieszczesny multimanager odpalal bez problemow wniosek? - Multiman zle zrzuca dyski - do odtwarzania sie nadaje, ale do Backupu oryginalnych gier uzywac GAIA .Wrzuca ona gre dokladnie do tego samego folderu co multiman, takze to nie byla sprawa sciezek.
pegaz
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 17.09.2011, 11:36
Firmware: OF 2.52

Re: Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Postprzez Konr@do » 03.10.2011, 15:23

Dziwna sprawa... Od zawsze używam Hermes Manager'a lub właśnie MM do kopiowania gier z pyt oraz dysku zewnętrznego i nigdy nie miałem z nimi problemów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: Wielki problem z backup'ami blad 80010017

Postprzez kobian » 05.10.2011, 20:44

Witam serdecznie.

Również miałem taki problem jak kolega pegaz z GT5, przeczytałem ten temat, zainstalowałem gaia menager i GT5 ruszyło :) Dzięki za ten temat i to forum i moja czarnulka już od 3 dni rozdziewiczona :)

Pozdrawiam
kobian
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 30.09.2011, 18:34
Firmware: 3.55 PS3A



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

© 2010-2024
cron