Webman i przegrzanie systemu.

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Re: Webman i przegrzanie systemu.

Postprzez venom52 » 30.01.2019, 09:21

martinez07 napisał(a):Je jednak trochę tego nie rozumiem.
Tego samego dnia przed instalację Webmana, temperatura w spoczynku w Mulitmanie nie przekraczała 70stopni.
Było najczęściej ok. 68 stopni.
Po instalacji Webmana, po jego deinstalacji - ba, wręcz nawet przywróciłem konsolę do ustawień fabrycznych z poziomu recovery, zainstalowałem na nowo CFW, a po tym wszystkim i tak mam wrażenie, że sterowanie pracą wiatraka z poziomu samej konsoli nie działa. Praktycznie pracuje (słuchowo) na jednym biegu, a jest w tej chwili 81 stopni w Mulitmanie (CPU).
Czy ktoś wie, jak można przywrócić działanie wentylatorów? Bo naprawę mam wrażenie, że Webman popierdzielił totalnie.

esc napisał(a):Ale po parokrotnych probach i testowaniu past nie dajacych praktycznie zadnej poprawy i kiedy zdecydowalem sie na sciagniecie IHS i tam daniu nowej pasty ktore to dopiero pomoglo

Wkurzyłem się, i zrobiłem to samo - z CPU oraz RSX zdjąłem IHS. Teraz czekam na pasty i zobaczymy.
Osobiście uważam, że ten syscon po instalacji webmana źle teraz działa. Żeby nawet się nie ruszył przy 80 stopniach??


Moja plejka rowniez chodziła tak jak wapomniales na jednym biegu ale na oryginalnym sofcie . Ustawiłem prędkość w webmanie i było ok nawet z temp.
Próbowałeś ustawiać te prędkość wgl...?
Avatar użytkownika
venom52
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 69
Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.09.2018, 14:53

Sponsorzy

Re: Webman i przegrzanie systemu.

Postprzez esc » 30.01.2019, 09:40

Probowalem ustawiac w webmanie te temperatury. Recznie czy automatycznie czy syscon ale to nie wiele zmienialo. Czesto wyskakiwal komunikat o przegrzaniu no chyba ze wentylator na maksa. I dopiero po zmianie pasty pod. Powtarzam pod Ihs bo normalnie wymienialem pasty i to nic nie dawalo temperatury spadly o jakies dobre 15 moze i wiecej stopni. I teraz w webmanie mam ustawiony syscon i konsola pracuje cichutko jak dawniej
esc
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 29
Lokalizacja: Krk
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 06.11.2018, 14:58

Re: Webman i przegrzanie systemu.

Postprzez martinez07 » 30.01.2019, 19:49

Chyba Webman jednak niesłusznie oberwał ode mnie...
Jak pisałem, fat poszedł na stół, zdjąłem oba IHSy i :
przed nową pastą w multimanie w spoczynku (syscon) : CPU 81, RSX (nie pamiętam..)
po nowej paście (pod i na IHS) w multimanie w spoczynku (syscon) : CPU 67, RSX 65
i w efekcie w spoczynku konsoli nie słychać.

IHSy ściągałem trochę ze strachem, ale... złapałem w międzyczasie slima 2504B więc pomyślałem, a raz kozie dydy ^_^
Slim przeszedł przez exploit, więc teraz jest na nim Rogero 4.41 i ... mam dwie sprawne konsole z Rogero 4.41 :E
Grubasa i chudego.
Będzie trzeba kupić drugi telewizor .. :^^:
martinez07
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 08.12.2014, 18:25

Re: Webman i przegrzanie systemu.

Postprzez damian953 » 04.02.2019, 20:03

@venom52, jak włączyłeś te sterowanie wentylatora? Gdzie jest ustawienie, żeby było 30% wentylatora, a w razie przekroczenia jakiejś temperatury wentylator przyspieszył do 35%?
damian953
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 98
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Dołączył(a): 21.11.2014, 19:48

Poprzednia strona


  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

© 2010-2024
cron