PS3-HACK.PL - Rejestracja

Rejestrując się na „PS3-HACK.PL” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „PS3-HACK.PL”.
„PS3-HACK.PL” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „PS3-HACK.PL” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane ani sprzedawane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „PS3-HACK.PL” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Forum „PS3-HACK.PL” służy wymianie informacji między użytkownikami platformy PlayStation3, bazujemy na ogólnodostępnych informacjach ze sceny PlayStation3. Nie propagujemy żadnej formy piractwa oraz nie zamieszczamy żadnych plików w tym i linków do materiałów chronionych prawem autorskim.

Administracja forum "PS3-HACK.PL" nie odpowiada za treści zamieszczone na forum oraz za ewentualne szkody powstałe w wyniku stosowania się do jakichkolwiek informacji zawartych na forum. Aktualny regulamin forum dostępny jest zawsze pod adresem http://ps3-hack.pl/forum/regulamin-t11.html
Rejestrując się na forum wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Administratora.

 
© 2010-2024