Twardy dysk

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Twardy dysk

Postprzez Em-Pi » 11.12.2011, 16:38

Mam pytanie odnosnie dysku. Otóż jak wkładam nową gre i pierwszy raz ją uruchamiam ona sie kopiuje na twardy. Nie wiem czy jakaś czesc czy całosc. Dodatkowo mam już neta i smiga mi niezle około 7,6 MB a router dosyc daleko jest więc przyzwoicie.

Chce posciągac dema itp. I teraz tak jak zassam demo czy np te pliki co sie kopiują gdzie ja moge je zobaczyc?? Szukam i szukam i widze tylko sejwy gier ale nie widze twardego dysku... Bo mam już chyba z 50 giga zapchane. Gdzie moge wejsc aby zobaczyc jak na kompie twardy i kasować np jak ukoncze gre te wszystkie pliki.( bo i zassały mi sie aktalizacje gier itp wiec to bedzie na twardym) :-x Bo albo ja slepy albo cholera wie.

Acha znacie jakies strony co filmy można zassac na dysk? Bo u mnie tylko jakies 2 zagraniczne sie pokazują i Ipla.

Jeszcze jedna sprawa. Jak kupie gre z PS network ( widziałem Daytona za 29 zł) to ona sie skopiuje na twardy to wiem ale np. jak bym format dysku robił czy cos to bede miał mozliwosc znowu zassac tą gre?? wdł. mnie powinno tak być ale wole sie upewnić.
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50

Sponsorzy

Re: Twardy dysk

Postprzez joker345 » 11.12.2011, 17:41

Co do twardego dysku to ci nie pomogę lecz do psn to tak.Otóż gdy kupisz grę to jest ona na tym koncie i możesz ją dowolnie ściągać oraz usuwać z dysku tak samo jest na steam masz liste i ściągasz..
joker345
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.12.2011, 19:19

Re: Twardy dysk

Postprzez blyoghurt » 11.12.2011, 22:34

Nie ma żadnej opcji z dyskiem twardym. Gry po prostu kopiują ci się do zakładki z grami (tam, gdzie pokazuje ci się jak włożysz płytę z grą).
Ściągnięte gry są na samym dole listy (jest to bodajże trzecia zakładka od prawej).
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Re: Twardy dysk

Postprzez Em-Pi » 11.12.2011, 22:55

No zgoda to ale np jak mam demo skasowac albo zassaną gre z psn
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50

Re: Twardy dysk

Postprzez webster » 11.12.2011, 23:36

Najeżdżasz na daną grę, wciskasz :^: na padzie i tam masz usuń.
Pomogłem? Podziękuj przyciskiem Obrazek
Profil forum na facebook'u
Nie ma innego sposobu na downgrade z softów oficjalnych powyżej 3.55 jak użycie programatora(E3 Flasher, Progskeet).
Konsola z data code 1B lub wyższym = nieprzerabialna
Avatar użytkownika
webster
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 16:13
Firmware: CFW Rogero 4.30v2.05



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

© 2010-2024