Thief, Splinter Cell i AC II

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Thief, Splinter Cell i AC II

Postprzez Hazelek » 01.08.2014, 17:35

Witam mam kilka problemów

1.Posiadam Multimana i PS3ITA. Pobrałem sobie ostatnio Thiefa od nemesis2. Gdy chce włączyć gre wyskakuje mi błąd:There has been a disc read error. The game cannot continue. Co mam zrobić? To samo dzieje się jak włączam przez Multimana i PS3ITA.

2.Gdy kupiłem gre miałem zainstalowany Splinter Cell Blacklist. Ostatnio chciałem w niego zagrać lecz wyskakuje mi błąd:"LOCID-conf-disc-read-error". Znalazłem coś na stronie zagranicznej lecz nie do końca ogarniam co trzeba zrobić. Tutaj to forum:http://www.logic-sunrise.com/forums/topic/55904-splinter-cell-blacklist-erreur-locid-conf-disc-read-error/.

3.Poszukuje jakiegoś spolszczenia do ACII na ps3. Wystarczą mi chociazby polskie napisy dialogów.
Hazelek
Member
Member
 
Posty: 12
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 25.11.2013, 19:28

Sponsorzy

Re: Thief, Splinter Cell i AC II

Postprzez Szymek251 » 01.08.2014, 18:18

wsadź płytę do napędu i dopiero uruchom grę :wink: płyta z obojętnie jaką grą na ps3
Jeśli pomogłem to możesz podziękować :) ...
Avatar użytkownika
Szymek251
Elite
Elite
 
Posty: 1907
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 341 razy
Dołączył(a): 06.04.2013, 21:17
Firmware: OFW REBUG



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

© 2010-2024