Tekken Tag Tournament 2

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

Tekken Tag Tournament 2

Postprzez iraslbn » 26.07.2011, 22:07

Pokuszę się napisać bo lubię ten rodzaj gier czyli mordobicia. Jako grałem we wszystkie części to z przyjemnością pogram i w tą kolejną odsłonę. Zapowiada się ciekawie.
Tekken Tag Tournament 2: Prolog w zbiorczym wydaniu Hybrid

Obrazek

Listopad bieżącego roku to szczęśliwy miesiąc dla fanów serii Tekken. Namco Bandai już na E3 zapowiedziało wydanie Tekken Hybrid - zbiorczego wydania produktów związanych z Tekkenem. Nie ujawniono wówczas jego pełnej zawartości - teraz wiemy, że znajdzie się w nim demo Tekken Tag Tournament 2, gry istniejącej dotąd tylko na automatach.

Namco Bandai uraczy nas samodzielną, okrojoną wersją Tekken Tag Tournament 2 z podtytułem Prologue. Wygląd i ubiór postaci - Alisy, Xiaoyu, Devil Kazuyi i czwartej, nieznanej - mają być zaprojektowane w sposób niespotykany w wersji na automaty. Wraz z zapowiedzią grywalnego prologu stało się niemal jasne, że Tekken Tag Tournament 2 wyjdzie z salonów gier i zagości w domach graczy.

Oprócz tego w Hybrid znajdzie się wspomniany film Tekken: Blood Vengeance, przedstawiający losy bohaterów serii i ich motywację do walk w Iron Fist Tournament. Można będzie go obejrzeć w 3D.

Następnie mamy remake pierwszego Tekken Tag Tournament, technicznie podciągnięty do możliwości PlayStation 3. Standard - lifting animacji i tekstur, rozdzielczość 720p.

Tekken Hybrid będzie dostępne ekskluzywnie dla posiadaczy PS3.


Obejrzyjcie też "poprawiony" zwiastun Tekken Hybrid.

http://www.youtube.com/watch?v=oP9ZLNhEOc0&feature=player_embedded


Moją ulubioną wersją jest tekken 3 spędziłem nad nią sporo czasu, jak dla mnie klasyk.
Kolejne też są godne uwagi, ale pomyśleć psx 1 i taka gra ala 3D, to były czasy czad, efekty i ten zapał oraz zaangażowanie warto powspominać. Ehh ile to już czasu minęło psx, ps2, ps3 :)


źródło: cdaction.pl
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Sponsorzy

Re: Tekken Tag Tournament 2

Postprzez Konr@do » 27.07.2011, 14:33

Achh! Moja ulubiona seria :) Tekken 3 był naprawdę dobry i spędziłem przy nim dobrych parę lat opanowując do perfekcji kombinacje Paul'a i Jin'a. Potem wyszedł Tekken Tag Tournament i powalił mnie na kolana... Z niecierpliwością czekam na 2 i poprawioną jego część :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: Tekken Tag Tournament 2

Postprzez MKX » 27.07.2011, 23:57

Tekken... nie przepadam. Trochę czasu spędziłem przy 3 części jakieś 12lat temu. Dla mnie z bijatyk liczy się tylko seria Mortal Kombat :D
Our own future.
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW

Re: Tekken Tag Tournament 2

Postprzez Konr@do » 28.07.2011, 01:26

Mortal Kombat Trilogy - jak dla mnie najlepsza część :) Nowa wersja na PS3 jakoś mnie odrzuca i wolę sobie pyknąć w część z psx'a przez emulator ps3sx niż nowe "gówienko" dla mas.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359



  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024