Start forum

Informacje, uwagi, sugestie i pomysły
  • Sponsorzy

Start forum

Postprzez MKX » 14.02.2011, 20:09

Witam!

Po ok. 4 miesiącach forum zostało oficjalnie otwarte.
Zmieniłem tylko logo i czcionkę oraz przeniosłem stronę na nowy serwer.

Forum właściwie zaczynam sam wypełniać treścią, także proszę o cierpliwość, nikt mi nie pomaga, a chciałbym aby materiały, które tutaj się znajdą były najlepsze i sprawdzone bez zbędnego śmietniska i czysto amatorskich produkcji.


Twoja obecność jest tu mile widziana, szukamy osób, które będą miło spędzać czas na naszym forum, miłośników konsoli PS3, a przede wszystkim miłośników świeżego tematu homebrew, których interesuję ten temat jak i chętnych do współpracy w postaci Moderatorów czy Team'u.

Forum nie powstało w celu "spamowania" jak największą ilością tematów, co dzień sceną ps3 hack wstrząsa kilka niusów, wiem i widzę to, ale staram się selekcjonować to tak aby nie zamieszczać informacji nie prawdziwych, informacji mniej ważnych, bądź tematów czysto spekulacyjnych. Jeśli dzieję się coś ważnego to na pewno o tym napiszemy.

To samo tyczy się aplikacji homebrew i innych odmian custom firmware np. Geohot, Waninkoko czy KaKaRoTo.
Nie zamieszczamy czegoś, co jest relatywnie gorsze, nie wprowadzając niepotrzebnego zamętu.
Na chwilę obecną jest dużo aplikacji, których większość graczy i tak nie używa, a dużo nowych managerów ma w sobie zaimplementowane wszelkie potrzebne narzędzia, więc sami widzicie jak to jest. Jeden program, zastosowań 10.

Proszę pamiętać iż forum nie jest warezem. Nie publikujemy tutaj żadnych nielegalnych kopii gier czy filmów.

Pozdrawiam
MKX
Our own future.
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW

Sponsorzy

Re: Start forum

Postprzez MKX » 18.02.2012, 20:35

Drodzy użytkownicy, rok funkcjonowania forum mamy za sobą. Generalnie cel, za który uznałem małe kompaktowe forum skupiające się jedynie na temacie PS3 Hack uważam za osiągnięty. Informacje zamieszczone na forum również poszły w dobrym kierunku, czyli tylko najważniejsze wydarzenia bez zbędnych śmieci, plotek czy spraw czysto developerskich. Tajemnicą nie jest, że licznik przekroczył 10.000 postów i 5.000 zarejestrowanych użytkowników przy 2.000.000 odsłon wynik jest imponujący.
Jedyne co zabrakło to czas, czas dla admina na jeszcze większy rozwój forum i współpracę z innymi sajtami. Dużo czasu zajmuje konserwacja/optymalizacja/pozycjonowanie forum. Dlatego ogłosiłem nabór na m.in. administratora i nowych moderatorów. Jak to się mawia "w kupie siła" ;)
Miejmy nadzieję, że w kolejnym roku funkcjonowania forum pojawi się jeszcze większa ekipa no i ten długo wyczekiwany jeden, najważniejszy, temat o działającym CFW 4!

Pozdrawiam
Our own future.
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW



  • Sponsorzy

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024