SERWIS I NAPRAWA KONSOL REBALLING PS3 PS4 OFW3.55 YLOD RSOD

Newsy ze sceny PS3 Hack
  • Sponsorzy

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez tomsz666 » 03.01.2015, 22:30

Kolego raqu43 mi to tak z boku wygląda na bezpodstawne oczernianie kolegi Spox_2. Skoro on prosi Cię o podanie nr naprawy aby sprawdzić co się działo z konsolą a Ty mówisz NIE to na jakiej podstawie ktoś ma tu wierzyć w Twoje żale? A może jesteś z konkurencji i chcesz zrobić kolo d... użytkownikowi który nie jedną konsolę postawił na nogi i ma same dobre opinie?
Avatar użytkownika
tomsz666
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 209
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 01.12.2011, 20:45
Firmware: HABIB 4.46 V1.03 COB

Sponsorzy

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez raqu43 » 04.01.2015, 14:27

Kolego tomsz666, nikt Ci nie każe wierzyć w moje "żale", polska to (ponoć) wolny kraj ale różnie z tym bywa..

Nie podam nr naprawy bo już go nie posiadam, konsola była robiona jakiś czas temu. Konkurencja powiadasz? rzeczywiście, słabo sie maskowałem, przepraszam. Gdybym był z konkurencji, po prostu napisałbym że konsola poszła z dymem po naprawie a nie że huczały wiatraki, nieprawdaż? Powiadasz nie jedną konsole postawił na nogi? Mojej te nogi solidnie pokiereszował, potrzeba było wezwać PRAWDZIWEGO lekarza. same dobre opinie? zaczynam szczerze wątpić...
raqu43
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 07.12.2014, 12:21

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez Spox_2 » 04.01.2015, 17:03

raqu43 napisał(a):Kolego tomsz666, nikt Ci nie każe wierzyć w moje "żale", polska to (ponoć) wolny kraj ale różnie z tym bywa..

Nie podam nr naprawy bo już go nie posiadam, konsola była robiona jakiś czas temu. Konkurencja powiadasz? rzeczywiście, słabo sie maskowałem, przepraszam. Gdybym był z konkurencji, po prostu napisałbym że konsola poszła z dymem po naprawie a nie że huczały wiatraki, nieprawdaż? Powiadasz nie jedną konsole postawił na nogi? Mojej te nogi solidnie pokiereszował, potrzeba było wezwać PRAWDZIWEGO lekarza. same dobre opinie? zaczynam szczerze wątpić...


Zaczyna się robić z tego komedia...
Kolego raqu43...

Do tej pory naprawiliśmy ponad 2000 konsol i z tej listy mieliśmy 2 (słownie: DWIE) reklamacje gdzie konsole chodziły GŁOŚNIEJ. W tym przypadku klient zadzwonił, powiedział co i jak i po naszej ponownej interwencji wszystko wróciło do normy.



Powiadasz że nie posiadasz numeru naprawy ? To podaj mi na PM : Nazwisko i ewentualnie e-mail. Od razu będzie wiadomo co i jak.

Napisałeś że wysłałeś konsolę na wymianę pasty pod prockami. Ten proces wykonaliśmy poprawnie. Niedopełnieniem było nałożenie zbyt małej ilości pasty NA procesor. Na szczęście tą czynność realizuje w razie W 100% serwisów.

W poprzednim poście napisałeś:
Reklamować ? i znowu otrzymać kolejną kinder niespodziankę może jeszcze większego kalibru ? byłem tal zły, że wolałem wydać 100 zł i mieć pewność że tym razem kto inny zrobi to należycie tak jak powinno być.

Nie chodzi tu o wylewanie żalu, tylko przy tej operacji o mało co nie zmarł pacjent. Proszę tak szczerze powiedzieć - jakby po paru dniach pracy, konsola wyzionęła ducha/ylod z powodu nieumiejętnej wymiany pasty, oddałby mi Pan pieniądze ? Szczerze wątpie.. Każdy by się wypiął. Nie będę podawał numeru naprawy, gdyż nie liczy się to czy to robił pracownik A czy B, usługa miała zostać wykonana należycie, nie została. myślałem że powierzam konsole w dobre ręce.

Proszę się postawić w mojej sytuacji, to ja bym miał trupa w domu i mam prawo ocenić usługę.



Ale po co takie głupie pisanie ? Skoro na dzień dobry zakładasz że jesteśmy partaczami etc to Twoja sprawa. W naszej firmie pracują LUDZIE, nie roboty. Więc mogą się pomylić <--- rzecz ludzka ?

Ale kompletnie nie rozumiem faktu że wysłałeś sprzęt, wrócił, i rzekomo nie działał odpowiednio.
W takim przypadku powinno się żądać zwrotu pieniędzy, ewentualnie reklamacja.

Ale co tam... byłeś w stanie pofatygować się i pojechać 100KM do innego serwisu a nie było Cię stać na wykonanie JEDNEGO TELEFONU ? Dziwne....aż niemożliwe....


PS. Jeżeli uważasz że nie mamy dobrych opinii to pozostawię to bez komentarza...:)
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez raqu43 » 04.01.2015, 19:31

Skoro robi sie komedia, odniosę się krótko:

1. nikogo nie wyzywałem od partaczy
2. "Ten proces wykonaliśmy poprawnie. Niedopełnieniem było nałożenie zbyt małej ilości pasty NA procesor". T to chyba jest najlepsze..- stwierdzenie "poprawnie" i jednocześnie " zbyt mało" jest sprzeczne, no ale maturę zdawałem 13 lat temu, być może wtedy były większe wymagania...
3. każdy ma swoją wersję, a jaka jest prawda ? Na to pytanie niech każdy sam sobie odpowie...

Koniec. kropka.
raqu43
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 07.12.2014, 12:21

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez matikesi » 04.01.2015, 22:07

Witam.CECH 4004 A Data Code 2C Super slim 12 gb. Da rade i za ile? :)
Obrazek
Avatar użytkownika
matikesi
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 72
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 20.11.2014, 00:52
Firmware: HABIB/COBRA 4.65
PSN ID: matikesi

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez marciniak » 04.01.2015, 22:20

matikesi napisał(a):Witam.CECH 4004 A Data Code 2C Super slim 12 gb. Da rade i za ile? :)


Ty nie rozumiesz Polskiej mowy tylko urządzenie cobra ode :czytaj: poradnik-dla-zielonych-ps3-hack-pl-t76.html
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez Longeret » 05.01.2015, 03:40

raqu43 napisał(a):Skoro robi sie komedia, odniosę się krótko:

1. nikogo nie wyzywałem od partaczy
2. "Ten proces wykonaliśmy poprawnie. Niedopełnieniem było nałożenie zbyt małej ilości pasty NA procesor". T to chyba jest najlepsze..- stwierdzenie "poprawnie" i jednocześnie " zbyt mało" jest sprzeczne, no ale maturę zdawałem 13 lat temu, być może wtedy były większe wymagania...
3. każdy ma swoją wersję, a jaka jest prawda ? Na to pytanie niech każdy sam sobie odpowie...

Koniec. kropka.



Korzystałem z usług VF. I żeby tu nie cukrzyć niepotrzebnie, możesz sobie obejrzeć foto relację z naprawy mojego sprzętu. Sprzęt działa przeszło rok... dosyć częstego grania...(Far Cry 4 mnie urzekł). Konsola po upadku z objawami YLOD, plus zrobione SPA. No nie mam się do czego przyczepić.

Według mnie to walisz ściemę ( nie wiem w sumie po co ? ). Albo nie wiem, normalny myślący człowiek po przetestowaniu sprzętu i wykryciu usterki interweniuje odpowiednio, a Ty?
Zauważ jak mało jest negatywnych opnii o firmie VF, ty pewnie jesteś pierwszy...
A korzystało już parę osób z forum ...
Zakonczcie ten spór bo jak to mówią "Już dawno jest musztarda po obiedzie"
Obrazek
Obrazek

" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."
Avatar użytkownika
Longeret
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 401
Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Dołączył(a): 20.11.2011, 09:33
Firmware: Habib 4.46 v 2.05

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez kulitom » 06.01.2015, 06:16

Witam.
Mam pytanie do użytkownika Spox_2. Moja konsola CECHC04 data code 7a daje czarny obraz, nie działa blu-ray (jego taśma do płyty głównej jest uszkodzona, więc nie wiem, co z logiką napędu), działa recovery (po wybraniu opcji aktualizacji wyświetla info o włożeniu nośnika z oprogramowaniem 4.46 lub wyższym). Dokładniejszy opis podałem tutaj: http://ps3-hack.pl/forum/okazjonalna-konsola-z-allegro-warto-bylo-t7144-30.html#p50118
Ile kosztowałoby wgranie do niej OFW 3.55? Czy jakieś dodatkowe koszty są możliwe przez to, że jest czarny obraz? Naprawa blu-ray nie jest mi potrzebna, bo chcę wgrywać do konsoli CFW.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
kulitom
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 31
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 26.11.2014, 07:55

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez Spox_2 » 10.01.2015, 16:59

kulitom napisał(a):Witam.
Mam pytanie do użytkownika Spox_2. Moja konsola CECHC04 data code 7a daje czarny obraz, nie działa blu-ray (jego taśma do płyty głównej jest uszkodzona, więc nie wiem, co z logiką napędu), działa recovery (po wybraniu opcji aktualizacji wyświetla info o włożeniu nośnika z oprogramowaniem 4.46 lub wyższym). Dokładniejszy opis podałem tutaj: http://ps3-hack.pl/forum/okazjonalna-konsola-z-allegro-warto-bylo-t7144-30.html#p50118
Ile kosztowałoby wgranie do niej OFW 3.55? Czy jakieś dodatkowe koszty są możliwe przez to, że jest czarny obraz? Naprawa blu-ray nie jest mi potrzebna, bo chcę wgrywać do konsoli CFW.
Z góry dziękuję za odpowiedź.


W pierwszej kolejności wymiana taśmy, następnie SPA + OFW 3.55. Cena standardowa ->200 zł dla tego modelu.
Przy forumowej zniżce jeszcze taniej :P


W związku z tym iż nie każdy potrafi odnaleźć wejście do VF (znajdujemy się obok Cube Cafe, Cukiernia)- wrzucam poglądowe fotko z Evo :)
Obrazek

Obrazek
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez Fragless » 10.01.2015, 21:11

Czyżbyś Spox zakupił Mitasubishi z forumowych downgradów? :>>
Fragless
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 40
Lokalizacja: wci
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 23.05.2013, 09:10
Firmware: cfw 4.60

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez myszer » 10.01.2015, 22:50

to jego Szefa :D jego mitsia stoi za Evo :0
Avatar użytkownika
myszer
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 151
Lokalizacja: Biała Podlaska
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Dołączył(a): 13.11.2014, 20:56
Firmware: Habib/cobra 4.65

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez sythe » 14.01.2015, 14:20

cześć,

kilka lat temu miałem tutaj konto ale zapomniałem loginu :hammer:

Spox_2 miałbym pytanie odnośnie kosztu Downgrade konsoli FAT CECHC04 datacode 07 z jednoczesną naprawą YLOD (który pojawił się dzisiaj przy intensywnej grze).
Na stronie Twojego serwisu zauważyłem cennik i z łącznych kosztów wychodzi 400 zł, ale gdzieś przeczytałem, że przyczyną YLOD mogą być też zużyte taśmy termoprzewodzące. Nie wiem na ile jest to prawda więc zwracam się do Ciebie o wyliczenie o ile można.

Moją uwagę przykuł też wielki napis mówiący o remoncie w serwisie. Wobec tego na kiedy mniej więcej można by było umówić się na działania serwisowe?

PS: w pierwszym poście chyba nie działają obrazki (dodałem regułkę do adblocka uwalniającą ps3-hack u mnie)

pzdr
Avatar użytkownika
sythe
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.01.2015, 14:04

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez Spox_2 » 15.01.2015, 11:05

sythe napisał(a):cześć,

kilka lat temu miałem tutaj konto ale zapomniałem loginu :hammer:

Spox_2 miałbym pytanie odnośnie kosztu Downgrade konsoli FAT CECHC04 datacode 07 z jednoczesną naprawą YLOD (który pojawił się dzisiaj przy intensywnej grze).
Na stronie Twojego serwisu zauważyłem cennik i z łącznych kosztów wychodzi 400 zł, ale gdzieś przeczytałem, że przyczyną YLOD mogą być też zużyte taśmy termoprzewodzące. Nie wiem na ile jest to prawda więc zwracam się do Ciebie o wyliczenie o ile można.

Moją uwagę przykuł też wielki napis mówiący o remoncie w serwisie. Wobec tego na kiedy mniej więcej można by było umówić się na działania serwisowe?

PS: w pierwszym poście chyba nie działają obrazki (dodałem regułkę do adblocka uwalniającą ps3-hack u mnie)

pzdr



Aktualnie wszystkie naprawy zostały wstrzymane i oczekują. Idziemy opór z nowym pomieszczeniem -> do tego piątku tj. 16.01.2015r. musimy skończyć pracę by zaraz zacząć nadrabiać zaległości.

Co do Twojej konsoli to naprawa YLOD + przeprogramowanie konsoli wyniesie łącznie 280 zł. Cena odpowiada ?;)
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez sythe » 15.01.2015, 13:51

Wooo!
Cena zdecydowanie odpowiada :>>

Zamówienie rozumiem, że mialbym złożyć na dniach na stronie.
Wiadomo, zaległości do nadrobienia zapewne macie dużo, a po co kolejnego kloca wam dorzucać do kurzenia się.
Avatar użytkownika
sythe
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.01.2015, 14:04

Re: SERWIS I NAPRAWA KONSOL PS3 DOWNGRADE 3.55 YLOD RSOD KIE

Postprzez GodDomi » 21.01.2015, 22:08

Od czego, by tu zacząć? No właśnie.
SZOK, bo SZYBKA REALIZACJA,
PARALIŻ, bo PS3 DZIAŁA JAK MARZENIE
i NIEDOWIERZANIE, bo PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO SPRAWY za LUDZKIE PIENIĄDZE!

Ciężko jest mi opisać mój zachwyt z przebiegu naprawy i stałego kontaktu z serwisem. Kontakt: Szybki refleks w odbieraniu telefonu po czym otrzymywałem rzetelne odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania o przebiegu pracy (dzwoniąc często/raz dziennie(bez weekendu)). Podczas oczekiwania na sprzęt trzymałem się myśli że ma Czarna luba (PS3) trafiła w dobre ręce i jak widać nie pomyliłem się wybierając TEN, a nie inny serwis! Przy czym zaznaczam że ich ceny są naprawdę okazjonalnie niskie za profesjonalną robotę!

Co najważniejsze pracownik/właściciel od dziecka jest pasjonatem konsol, natomiast seria PlayStation 3 w dorosłym życiu zauroczyła go do tego stopnia że został jej bezwzględnym fanem, jak i serwisantem, który przeorał ją dosłownie od każdego najmniejszego elementu. Powierzając temu serwisowi naszą Czarnulkę jesteśmy pewni że przysłowiowy 'włos z jej głowy nie spadnie', tak jak dziecku w przedszkolu, gdzie do Pani opiekunki mamy pełne zaufanie, tak jest i w tym przypadku!

Zlecenie: Mój przypadek był dość ekstremalny, jeśli można tak się wyrazić w przypadku świadomego uszkodzenia procesora konsoli. Zaczęło się nie winie, gdyż jestem tego zdania że większość rzeczy potrafię wykonać sam, niestety w tym przypadku tak się nie stało. Wymiana pasty termoprzewodzącej nic trudnego 'bułka z masłem'. Natomiast skalpowanie metalowej części (IHS) na procesorze w celu jej ściągnięcia i wymiany pasty pomiędzy głównym lustrzanym elementem, a jej metalowym chłodzeniem (IHS) już nie należy do najłatwiejszych i bez wcześniejszej praktyki/umiejętności nie radziłbym się za to zabierać. Czego efektem jest właśnie mój przypadek i uszkodzony procesor CPU jak i płyta główna. Powód? Był prosty głośna praca jak sąsiadka po kąpieli używająca suszarki do włosów :d Po dłuższej sesji grania na konsoli efektem była 'napuchnięta' głowa, nic bardziej nie irytuje niż niepotrzebny hałas.

Po naprawie: Przyjazd kuriera, euforia, buzujące hormony, chcesz na niego wskoczyć, by jak najszybciej oddał twą wyczekiwaną paczkę! Otrzymujesz większy karton niż ten wcześniej w którym wysłałeś konsolę, lekkie zdziwienie, ale chwycisz w łapki, biegniesz do domu jak uradowany szkrab! Bierzesz nóż, a raczej nie. Nie ma czasu na zabawę, rozrywasz zębami taśmę otwierasz pudełko, a w nim pośrodku bezpiecznie zapakowana konsola w starym kartonie w jakim ją wysłaliśmy. Wokół niej styropian jak i foliowe poduszki powietrzne. W tym momencie byłem bardzo dumny ze swojego wyboru i podejścia serwisu co do sposobu transportu. Już po całej tej zabawie w rozpakowywanie jest! ma Czarna luba! c: spoglądając okiem na jej jakże czarny seksowny matowy plastik znów położyła mnie na kolana przed jej obliczem! Wpinając jej wszystkie potrzebne kable w jej ciasne porty, nie mogłem się doczekać by kliknąć i usłyszeć jej niewyobrażalnie pociągający pisk (pik!) :* Tak, jest! Tego momentu nie zapomnę do końca życia chwila ciemnego obrazu, ciężkie przełknięcie śliny i jest przesympatyczny obraz startowy z falującą poświatą i napisem PS3! Pełen sukces! Ale hola, hola z radości zapomniałem że ledwo słychać wentylator konsolki, który leciał na niskim biegu c: w końcu jest zero suszarki, nawet podczas stresu/rozgrywki wymagającej gry przez kilka godzin! SZOK! PARALIŻ! NIEDOWIERZANIE! że tak było, mogłobyć i jest cicho! <3

Ukryte WADY? Przykre sytuacje? Nie doświadczyłem tego osobiście, a także nie cukruję, niefaworyzujący, nie zmyślam dobrej opinii. Ale jeśli 1 na 1000 napraw przytrafia się że konsola powraca uszkodzona, z wadą ukrytą lub po prostu dalej szwankuje.
Nie denerwuj się nie wystawiaj od razu pochopnych wniosków! Skontaktuj się z serwisem i skonsultuj swój przypadek!

PAMIĘTAJ! Pracownik to też człowiek, a pomyłka to rzecz ludzka! Człowiek to nie maszyna, by był w 100% nieomylny i nie popełnił żadnego błędu.
Osobiście ja to jak najbardziej rozumiem i szanuję w każdej sytuacji na poziomie klient - firma i firma - klient. Jedynym zachowaniem dla mnie niedopuszczalnym jest naganne zachowanie, zero kontaktu i zbywanie klienta/użytkownika produktu. W takim przypadku firma jest dla mnie spalona tzw. zerem! Wtedy jak najbardziej negatywny komentarz się należy.

Serwis w Kielcach, czyli VF Virtual Future Service jest niewyobrażalnie wielkim GURU na polskim rynku i nokautuje konkurencje, bez najmniejszej wątpliwości! 'Nie rzucając słów na wiatr' potwierdzeniem są także wypracowane certyfikaty przez firmę.

Z całą wyjątkowością należy się: Wielkie 5+ za profesjonalne podejście do klienta i wzorowe wykonanie pracy/usługi serwisowej.

Szczerze polecam ten serwis każdemu użytkownikowi konsoli PS3, jeśli nie skąpi dołożenie kilku blaszek (zł), bo doskonale wiem że znajdą się inni co zaoferują jeszcze niższą cenę, ale jakim kosztem/jakością/doświadczeniem pracy?

Serdecznie pozdrawiam ekipę VF Virtual Future Service,
Dominik 'aka GodDomi.
Avatar użytkownika
GodDomi
Newbie
 
Posty: 9
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 04.05.2014, 16:59
Firmware: OFW

Poprzednia stronaNastępna strona


  • Sponsorzy

Powrót do News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

© 2010-2024