Recovery menu

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Recovery menu

Postprzez atp2000 » 17.08.2012, 09:10

Witam!

Mam problem z recovery menu, a mianowicie nie moge do niego wejsc.
Moze od poczatku.
Dalem konsole z RSOD do serwisu, gdzie mi ja naprawili. Dzialala jakis czas i bylo swietnie. Jednak po jakims czasie znowu wlaczylo sie RSOD. Jednak radzilem sobie z tym gdyz moglem wejsc do recovey menu i tam zaktualizuj firmware i po sprawie - nadal moglem grac. Wiec, kiedy wylaczalem konsole i na drugi dzien wlaczalem to znowu RSOD, ale tak jak mowilem radzilem sobie. Jednak po jakims czasie po odpaleniu konsoli chcialem znowu wejsc do recovery menu to niestety nie moglem. I tak nie moge po dzis dzien. Jednak nadal mam RSOD.
Po probie odpalenia recovery menu, konsola szybko sie wylacza i miga czerwona dioda.
Czy ktos spotkal sie z takim przypadkiem?
Moze cos podpowiecie?
Chcialbym sprobowac sam naprawic konsole (mozliwe ze to YLOD, ale nie jestem pewny) z poradnika na yotube (opalarka itd.), ale moze Wy cos podpowiecie.

Pozdrawiam
atp2000
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 31
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 06.03.2012, 12:30
Firmware: CFW 4.46 HABIB :-)

Sponsorzy

Re: Recovery menu

Postprzez webster » 17.08.2012, 09:53

Na moje oko też to jest ylod ale nie jestem pewny. Czy konsola 3 razy pika jak się wyłącza? Najlepiej zanieś do serwisu konsolę bo tego typu zabawy z opalarką mogą źle się skończyć.
Pomogłem? Podziękuj przyciskiem Obrazek
Profil forum na facebook'u
Nie ma innego sposobu na downgrade z softów oficjalnych powyżej 3.55 jak użycie programatora(E3 Flasher, Progskeet).
Konsola z data code 1B lub wyższym = nieprzerabialna
Avatar użytkownika
webster
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 16:13
Firmware: CFW Rogero 4.30v2.05

Re: Recovery menu

Postprzez atp2000 » 17.08.2012, 10:04

Dzieki za odpowiedz.
Z tego co pamietam to nie pika 3 razy. Wlozenie drugiego dysku tez nic nie daje - po wlaczeniu od razu wylacza sie konsola (zachowuje sie jak wyjalbym dysk i wlaczyl, ale RSOD nie pokazuje sie). Dzwonilem juz do serwisu tego ktory mi naprawial RSOD i powiedzieli, ze naprawia, ale moze sie to powtorzyc i ze chyba nie ma sensu wydawac 200zl.
atp2000
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 31
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 06.03.2012, 12:30
Firmware: CFW 4.46 HABIB :-)



  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

© 2010-2024