Strona wymaga obsługi JavaScript
Proszę włącz JavaScript aby kontynuować[ PS3-HACK.PL ]

PSP i trochę wspomnień.

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

PSP i trochę wspomnień.

Postprzez iraslbn » 10.12.2017, 14:58

Kto miał PSP, ma to pamięta jego świetność która można powiedzieć trwa do dziś.
Może warto powspominać o tym sprzęcie portable :E
Obrazek
Chciałbym sobie i Wam przypomnieć na początek o 'baterii pandory' plus magiczna karta, kto miał lub ma wie do czego służyła :^^:

Posiadam baterię zrobioną na pandorę, ale ogniwa zasilające padły.
Do czego zmierzam zaadoptowałem model 2004 po ów bricku, i robiąc nową baterię pandory z 2 baterii żadna nie bootuje mi konsoli. Robiłem programowo i przecinając ścieżkę lub podnosząc jedną nóżkę.
W takiej sytuacji w konsoli jest inny problem, i teraz do Was pytanie czy na sprawnej konsoli taka 'pandora' powinna po zainstalowaniu w slocie na baterie od razu uruchomić konsolę, czy nie ma wpływu i przy sprawnej nie zadziała.
A tak na marginesie może ktoś ma jakieś części, wyświetlacz i chciałby się tego pozbyć za gotówkę ewentualnie na wymianę to chętnie pójdę w taki układ.
Zapraszam do tematu, w zimowe wieczory :D
Pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.facebook.com/pages/PS3-Hackpl/298303093607639
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Sponsorzy

Re: PSP i trochę wsomnień.

Postprzez ErnonTolak » 24.02.2018, 15:26

Siema. Jeśli dobrze zrozumiałem co napisałeś, to nie wszystkie źródła zasilania działają przy "pandorze".
Jeśli chodzi o czesci to, jeśli nie zależy na czasie to polecam Aliexpress, dużo dostępnych części, za śmieszne pieniądze. Kupowałem tam analoga i ekran do slimki i fata
ErnonTolak
Member
Member

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: PSP i trochę wspomnień.

Postprzez GNT » 18.03.2018, 17:32

Osobiście miałem 2 sztuki PSP - 3004 i 2004. Pierwsza moja konsola (3004) zaliczyła bricka. Do dziś pamiętam jak się załamałem tym faktem %-). Drugie PSP zacząłem tak doszczętnie hackować, że również zaliczyła bricka, ale na szczęście bateria pandory uratowała sprawę. Szczerze to na PSP więcej bawiłem się systemem niż grałem.
Jeśli pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek a nie pisz dzięki :)
GNT
Donators
Donators

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy
Firmware: Ferrox/Cobra 4.82

• Sponsorzy

Powrót do Hydepark