PS4 nadchodzi, prawdziwe informacje oraz ploty

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

PS4 nadchodzi, prawdziwe informacje oraz ploty

Postprzez iraslbn » 19.08.2012, 21:04

Wszędzie były informacje o nadejściu nowej generacji konsoli PS4 potraktowane jako plotki, tym razem trochę prawdy.

Obrazek

http://techtrendy.pl/title,To-juz-pewne-PS4-I-Xbox-720-wkrotce-trafia-na-rynek,wid,14851604,wiadomosc.html?ticaid=5f044

Jeśli chodzi o mnie to PS4 mogłoby być jeszcze mniejsze niż PS3, mieć lepsze chłodzenie np wodne, a pamięć mogłaby być rozszerzalna (możliwość dołożenia). Każdy odpowie kup PC !.


Piszcie co o tym sądzicie i jakie są Wasze wizje następczyni PS3.


źródło: wp.pl
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Sponsorzy

Re: PS4 nadchodzi, prawdziwe informacje oraz ploty

Postprzez Szumek007 » 19.08.2012, 22:22

odrazu powinna być przerobiona oraz powinni dawać bardzo duże pojemnościowo dyski żeby gierek sie sporo zmieściło :razz: to raczej nie realne hehe ale myślę że coś od strony producenta to np. gwarka na 2 lub 3 latka bo napewno będzie jakaś bublowa wada typu ylod czy coś innego i np obowiązkowe czyszczenia itp powinni ustalić klientowi bo to przedłuża o sporo życie konsoli. Co do padów to najlepiej jak nie będą robić dotyku bo to raczej by nie weszło, pady niech zostana najlepiej takie jakie są teraz mogą ew. dodać kilka tych swoich nowinek.
ale nie ma co narazie gdybać o ps4 bo raczej troszeczke na to poczekamy ale pewne jest to że xclock wyjdzie przed ps4 a podejrzewam ze xbox wyjdzie w przełomie październik grudzień '13 a play nawet moze wyjsc duuuużo później. Nie ma co się łudzić tymi "przewidzianymi" datami premiery. Narazie Sony podobno pracuje nad nową czarnulką a to może znaczyć że jeszcze nie mają w planach szybkiego wypuszczania ps4, co za tym idzie ? Można się domyślić. Tyle ode mnie
Avatar użytkownika
Szumek007
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 31
Lokalizacja: Loading
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.09.2011, 18:28
Firmware: OFW 4.78
PSN ID: Felekk007



  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

© 2010-2024