PS3 zbiór problemów

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

PS3 zbiór problemów

Postprzez piotrunus » 29.12.2021, 12:15

Cześć

Właśnie kupiłem pierwszą w życiu PS3, wersja Fat, model z 40gb dyskiem.
Okazja, bo działa i za 100 zł, potem się okazało, że nie widzi wgl mojej MGS4 oryginalnej a inne DVD tak. Założyłem ze uszkodzony jest drugi laser od Blu ray i szybciutko ją przerobiłem. na szczęście była 4.82 więc się udało. Teraz jest 4.88 Cobra. Przerobiona zgodnie z tym poradnikiem https://www.youtube.com/watch?v=QldjWRGH0wA

Potem ją sobie rozebrałem i zmieniłem pastę bo była sucha i dramatycznie się grzała.

Teraz jednak mam kilka małych problemów.

1. Czy mogę ot tak sobie wymienić dysk na inny? Ten 40 gb jest trochę mały ale nie wiem jak to wpłynie na przeróbkę.

2.Jakbym nie wrzucał paczek, czy z pena, czy z multimana je zaciągał ikonami, czy nawet próbował wgrać demo GT5 z wewnętrzej przegladarki multimana, które sie niby pobrało i potem wgrałem je instalatorem paczek, to nic się w tym multimanie nie pojawia i nie działa.

Używam instalatora paczek z multimana, z pierwszej listy p lewej, tam je kolejkuje i daje install queued packages, wtedy multiman się wyłącza jestem w menu głównym wchodzę i nie ma ich. Nie wygląda to jak proces instalacji, ale może coś robię nie tak, moze trzeba to instalować gdzie indziej??

Oczywiście pen jest w fat 32, sprawdzone na dwóch różnych penach, nie powinno to miec znaczenia bo zgrywa paczki na dysk hdd wewnątrz zanim je instalnie.

Miał ktoś coś podobnego, możecie coś doradzić?
piotrunus
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 29.12.2021, 10:56
Firmware: 4.82

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

© 2010-2024
cron