PS3 Stary Minecraft i DEFINITIVE Edition

Tylko i wyłącznie o grach
Regulamin działu
Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

PS3 Stary Minecraft i DEFINITIVE Edition

Postprzez alexart » 11.03.2020, 22:26

Witam wszystkich użytkowników
mam parę pytań co do tego jak w temacie

czy w jednej konsoli można zrobić tak ,że pozostanie jakby STARA gra Minecraft jako wersja w tym samym katalogu/miejscu zachowując savy (nie potrafię sprawdzić jaka była) ale już wiem ,że DEFINITIVE Edition którą widziałem na innej konsoli jest zupełnie INNA a stara taka jakby standardowa ?

chodzi mi to żeby była stara i jakby obok nowa/inna..

czy jeśli tą starą/standardową wersję MC zaktualizuje się przez net (od momentu korzystania ze standardowej wersji nie były nigdy wykonywane te działania) - a słyszałem że ostatnia aktualizacja na PS3 miała zwać się aqutica i między innymi miały pływać tam delfiny - ona zmieni się po aktualizacji w DEFINITIVE Edition czy też w jakąś nowszą/uaktualnioną ale jednak INNĄ niż DEVINITIVE edition => STANDARD+AQUATICA ????

ostatecznie o ile po uaktualnieniach będą innymi wersjami chciałbym osiągnąć stan - starej uaktualnionej z zapisami młodego i najlepiej OBOK definitive E w którą grał na innej konsoli..

czy jeśli ściągnę stąd MC-DE:
https://downloadgameps3.com/minecraft-2 ... x-all-dlc/

żeby mogła być po Polsku MUSI być w EU ?

lepiej PSN:
NPEB01899 (Ver 2016)

czy:
Link ver HAN – NPEB01899 – EUR: PKG

czy wersja na USA na bank nie ma języka PL i jako że 2019 NPUB31419 (Ver 2019) jest nowsza i ma coś więcej ?

pomożecie ?
dzięki
alexart
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 11.03.2020, 21:12
Firmware: rebug

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

© 2010-2024
cron