ps3 nie odpala, zielona dioda, wentylator nie kreci

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

ps3 nie odpala, zielona dioda, wentylator nie kreci

Postprzez mati881 » 17.09.2021, 12:19

Witam, mam konsolke 2504b DC A1
Konsola po próbie startu wydaje pikniecie zapala sie zielona dioda, natomiast wentylator nie startuje, na wataomierzu pokazuje pobór 1,7w
po 1-2minucie wentylator sie załącza CPU i RSX nagrzewaja sie, pobór energi rosnie do 65wat, ale nadal nie daje obrazu i nie uruchamia sie, co to moze byc?
Padniety RSX? czy moze uwalony soft na NORze?
jakies rady? a moze ktos sie spotkał z taka sytuacją
Z góry dziekuej za pomoc :D

--- 06.10.2021, 23:03 ---

mała aktualizacja :D
Podłączyłem konsole przez AV, wlączyłem poczekałem 65sekund az konsola ruszyła i jest obraz :D
system smiga :D jedynie brak glosu (kabel dobry gdyz sprawdziłem na innej konsoli), reset ustawien, to samo brak glosu.
Sformatowałem dysk w pc, uruchamiam konsole mija 65sekund wentylator startuje i ciemny ekran, dobrze ze mialem drugą działająca konsole i moglem po omacku w safe mode zainstalowac firmware na dysku, konsola sie uruchomiła xmb smiga ale nadal brak głosu.
Dziwne że obraz jest w XMB a w safe mode juz nie :/
kazdy start konsoli to koniecznosc odczekania 65sekund az wentylator zacznie sie krecic i konsola startuje.
co to moze byc? RSX i CPU zostało wykluczone, moze transmiter HDMI? a moze mostek walniety? ze brak obrazu po HDMI brak dziweku po AV i 65sekundowe opoznienie startu
mati881
Member
Member
 
Posty: 18
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.06.2012, 22:04

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

© 2010-2024