PS3 dzwiek 5.1 pc - ustawienia

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

PS3 dzwiek 5.1 pc - ustawienia

Postprzez yoshis » 28.10.2014, 23:08

Witam
proszę o pomoc/podpowiedz w poniższym temacie ( tematy były poruszane i szukalem rowniez w google ale nie znalazłem odpowiedzi stad moja prosba )

Posiadam konsole ps3 oraz xbox 360, niedawno zakupiłem karte dzwiekową aby grajac mogł korzystac z dzwieku przestrzennego, konsola podlaczona kablem optycznym do karty dzwiekowej

Proszę o pomoc gdzie na kompie/konsoli ustawic aby na konsoli (np ps3) działał dzwiek 5.1 ?
(grzebalem w ustawieniach. W glownym menu konsoli ps3 dziala dzwiek z telewizora ale w momencie gdy wlacze jakas gre dziek przestaje dzialac ( wiem ze to wina czego w ustawieniach )


głosniki Creative t6100 5.1 I karta dzwiekowa sound blaster recon 3D I Na PC zainstalowany Win 7 - jeśli mam podać coś jeszcze istotnego prosze o info
- dodam ze w konsoli w ustawieniach wybrany dzw. przez kabel optyczny z zaznaczonymi wszystkimi opcjami.

Nie jestem biegły w tego typu tematach dlatego bardzo proszę o porade, z góry dzięki i pozdrawiam
yoshis
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.10.2014, 22:53

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

© 2010-2024