PS3 Break parę pytań.

Wszelkie pytania i problemy z urządzeniami USB typu Jailbreak
  • Sponsorzy

PS3 Break parę pytań.

Postprzez Nowciu » 01.03.2013, 17:37

Witam. Czytałem poradniki co wybrać jailbreak vs cfw jak i jak grać w gry przez JB.

Pytanie numer 1 - jest powiedziane, że musze robić backup gry, czy jest to wymagane? ( nie mam napędu ale mam inną konsolę ze sprawym napędem więc backup mogę zrobić :) o ile da sie przeżucić z innej konsoli.

Pytanie numer 2 - WAŻNIEJSZE mam u siebie niestety Hybryde 3.41@3.56 czy coś takiego, nie mam e3 flashera żeby zrobić downgrade niżej, można zrobić to moim PS3BREAK? aby pozniej zainstalowac 3.55 i cfw? :)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
Nowciu
Member
Member
 
Posty: 10
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.01.2013, 09:57
Firmware: 4.31

Sponsorzy

Re: PS3 Break parę pytań.

Postprzez darkos » 05.09.2013, 07:17

Lepsze CFW bo mniej chrzanienia się niż z JB

1. Nie musisz robić backupa, gry możesz ściągać z netu na swój dysk USB i wówczas z tego dysku uruchamiać gry, są też takie które uruchamia się tylko z dysku wewnętrznego więc trzeba je przegrać na dysk w konsoli, bardzo prosta procedura.

Druga sprawa jeśli masz oryginalną płytę ze sklepu albo twój kumpel np. takie GTA 5, które uruchamia się na oryginalnym Firmware 4.46, a ty masz taki na swojej przerobionej konsoli, ale masz uszkodzony napęd. A ktoś z twoich znajomych ma przerobioną konsolę ze sprawnym napędem, to wkładasz płytkę to tej przerobionej konsoli, w meny multimana wybierasz backup game na dysk USB i stąd już gra może wylądować na twojej konsoli z uszkodzonym napędem.

Nie da się zrobić back upa na nie przerobionej konsoli, z oryginalnym FW. Ale można też zrobić backup gry na PC, używając odpowiedniego oprogramowania.


2. Hybryde? WTF??? jak ona powstała?
Avatar użytkownika
darkos
Banned
Platinum Member
 
Posty: 267
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 12.11.2011, 07:39

Re: PS3 Break parę pytań.

Postprzez mantesinf » 21.10.2013, 08:48

Witam.
Co do 1 punktu już ci kolega wyżej odpowiedział.

Jeżeli chodzi o Pkt.2:
Lepiej się nie bawić w przerabianie czy też obniżanie FirmWare bez dostatecznych umiejętności czy też nieodpowiedniego sprzętu.
E3 Flasher-em trzeba umieć się obsługiwać, wiedzieć co jak i gdzie podłączyć.
PS3Break myślę żeby lepiej odstawić jak się ma uszkodzić konsolę choćby małym błędem... to samo z E3 Flasher-em.

Najlepiej oddać konsolę do profesjonalnego serwisu i zapłacić daną kwotę za zejście do OFW 3.55 a później bez problemu sam sobie zainstalujesz CFW w domu bez wielkiego ryzyka na uszkodzenie. Poradniki na tym Forum pomogą ci zainstalować CFW na swoją konsolę.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avatar użytkownika
mantesinf
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 127
Lokalizacja: Okolice Kielc
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 30.09.2013, 22:42
Firmware: CFW HABIB Cobra 4.75



  • Sponsorzy

Powrót do Dongle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024