PS Store i Granie ONLINE na CFW ...

PSN, PSS, Multi, Konfiguracja
  • Sponsorzy

PS Store i Granie ONLINE na CFW ...

Postprzez szczepan77 » 20.11.2013, 17:01

Witam Wszystkich

Zakładam post ponieważ w poradniku dla zielonych oraz w szukajce niema sprecyzowanego dokładnie tematu !
[Jak wejść do PS Store i grać ONLINE na CFW ?
Na chwilę obecną mając najnowszy CFW 4.50 (obojętnie jaki typ) mamy możliwość gry online oraz dostęp do PSS. Inne sposoby t:
1. sen-enabler-t4943.html
2. post31969.html#p31969
3. psn-na-cfw-bez-instalacji-najnowszego-ofw-4-50-metoda-bypass-t5366.html]

A pewnie nie jednemu użytkownikowi by się przydał, można by np. któregoś poradnik z użytkowników zapodać obok postu dla zielony apropo odpalania gier multi, zaoszczędziło by to zaśmiecanie forum podobnymi tematami.

Przydał by się jakiś poradnik krok po kroku jak zabrać się do grania online na CFW!
Z poradnika dla zielonych nie wiadomo konkretnie nic mając np. Habib 4.50 w moim przypadku, oczywiście w celu jak większego uniknięcia bana.

Czy należy od razu wchodzić do PS Store, czy najpierw użyć któregoś z programów: spoofer, sen enabler?

Post kierowany jest dla użytkowników którzy maja już doświadczenie z Multi na różnego rodzaju softach CFW ! Mam nadzieje ze ktoś jest już na tyle cyknięty i pomoże !
Proszę przy pisaniu napisać np. Moja metoda na CFW ... ile pi razy drzwi działa tym sposobem itd.

Proszę o wasze propozycje poradników i zapraszam do pisania :)
Jeśli Pomogłem Kliknij Na Łapę ;)
Avatar użytkownika
szczepan77
Banned
Diamond Member
 
Posty: 483
Lokalizacja: Pandora
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Dołączył(a): 21.07.2013, 12:05
Firmware: REBUG 4.65 COBRA7.03

Sponsorzy

Re: PS Store i Granie ONLINE na CFW ...

Postprzez Alanego » 23.11.2013, 12:21

Potrzebujesz sen enablera i multimana w wersji stealth
Alanego
Newbie
 
Posty: 7
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 15.06.2013, 11:23
Firmware: CFW Rogero 4.46

Re: PS Store i Granie ONLINE na CFW ...

Postprzez disp3ns3r » 24.11.2013, 20:52

Po co wam poradnik ?
Pobieracie sen enabler i tam macie .txt co i jak macie robic. W temacie sen'a tak samo jest napisane. Nic wiecej ci nie trzeba oprocz Sen'a i MM w wersji Stealth. Spoofer na 4.50 ? Mówie ktorys raz, puknijcie sie, po co wam spoof skoro macie 4.50 cfw ? :hammer: :razz: Postepujesz z instrukacjami zawartymi w pliku .txt i z teamtu sen'a i odpalasz. Kolejnosc ladowania gier i grania jest taka (ja tak robie i mam juz 4 mies online dalej) Ladujesz MM Stealth, laduejsz gre, potem odpalasz sena, usuwasz pliki, ladujesz IDPS, ukrywasz konsole :o: (actuall mode) , zamykasz sena, podlaczasz kabel z netem, odpalasz gre i grasz.
Jeśli moja odpowiedź ci pomogła naciśnij Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
disp3ns3r
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Dołączył(a): 24.02.2012, 20:06
Firmware: Habib 4.50
PSN ID: GratkaMessiego

Re: PS Store i Granie ONLINE na CFW ...

Postprzez Augus1234 » 27.11.2013, 17:12

Nie kasujcie SE jak macie np ustawiony tryb na ofw , bo ukrywa install packages I ikonke z plyta I potem nie mozna zainstalowac z pendriva niczego I gry w offline nie dzialaja bez plyty ( kazda potrzebuje plyty ) trzeba przejsc na opcje CFW w SE , ewentualnie jak ktos usunie SE a bedzie mial opcie OFW I bedzia chcial pograc bez plyty , oczywiscie trzeba zmienic na CFW opcje , to mozna wejsc w xmb ustawienia na sam dol , wywolac konfiguracja przyciskow (tak jak podczas sprawdzania QA flag) I tam bedzie opcja install package I mozna zainstalowac SE zpowrotem I wlaczyc tryb CFW.

Za ten post autor Augus1234 otrzymał podziękowanie od
asasin (26.01.2014, 20:55)
Augus1234
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 30
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Dołączył(a): 24.05.2013, 16:39

Re: PS Store i Granie ONLINE na CFW ...

Postprzez mpq1671 » 08.02.2014, 16:31

A powiedzcie mi, po użyciu jakiegoś cfw disablera granie w gry z online passami aktywowanymi offline (pliki rap) nie będzie przypałowe?

//Pograłem chwilę i insta bana nie dostałem, więc może i to nie wygląda podejrzanie.
mpq1671
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 227
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Dołączył(a): 06.01.2014, 14:33



  • Sponsorzy

Powrót do Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024
cron