[PORADNIK] PS PLUS - Na dwie konsole

Pytania i problemy dotyczące PS4
  • Sponsorzy

[PORADNIK] PS PLUS - Na dwie konsole

Postprzez Cyqor » 24.11.2017, 00:11

PS Plus jest wymagany aby móc grać online na PS4.

Można być jednak małym cwaniakiem i pokazać Sony że Polak potrafi.

Opiszę to na swoim przykładzie.

Osoba 1 ma konsolę A z swoim kontem X.
Ja to osoba 2 z konsolą B z swoim kontem Y.


Osoba 1 kupiła PS PLUS na rok. Wystarczy że ja (osoba 2) ustawię sobię swoją konsolę B jako główną dla konta X i już mogę grac online na swoim koncie Y. Cała moja konsola ma dostęp do ONLINE. (Mogę równierz grac w gry z PLUSa jednak muszę się zalogowac na konto X i je pobrać)
Osoba 1 na konsoli A moze grać online i w gry z PLUSa tylko na swoim koncie X. Żadne inne konto już nie będzie działać.

I odwrotnie działa to tak samo.
Osoba 1 ustawia jako główną swoją konsolę A dla konta Y i wtedy cała konsola A ma dostep do online i gier z PLUSa.
Na konsoli B można grac online i w gry z PLUSa tylko z konta Y.


Można w taki sposób zaoszczędzić koszt jednego PS PLUS (około 180zł) na rok, ponieważ dwie konsole grają na jednej zakupionej usłudze.

Można się umówić tak że raz jedna osoba kupuje plusa na rok a raz druga, ale należy pamiętać, że:
Jeśli mamy gry pobrane z PLUSa z konta X to w momencie zakończenia usługi te gry już nie działają.
Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest jeśli to ciągle jedna osoba (np 1) kupuje plusa na rok (a druga dorzuca jej conieco $$ :] ) W ten sposób gry działają ciągle na obu konsolach. Jednak znowu należy pamiętac że gry na jednej konsoli (A) działają tylko na jednym koncie (X) a na drugiej na całej konsoli (B).


Poradnik napisany dla forum PS3-HACK.PL. Wszelkie kopiowanie zabronione.
PS3 SLIM 320GB CECH-2504B 0D CFW FERROX 4.82 COBRA 7.53 CEX + PSNPatch 2017.02/B
PS4 Jet Black 750GB CUH-1116A OFW 8.01
Avatar użytkownika
Cyqor
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 2347
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 317 razy
Dołączył(a): 22.11.2012, 21:51

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Newbie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

© 2010-2024