problemy z grami i pytań kilka

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

problemy z grami i pytań kilka

Postprzez kociub » 24.09.2011, 18:55

Witam
Dokłądnie dzisiaj zakupiłem ps3 z softem CFW 3.55 mam wgranego multimana, na dysku były już jakieś gry i mam pytań kilka:
1. mam np God of War 3 no i właczam go przez multimana, wraca mnie do menu wybieram go z listy i po chwili wywala mnie spowrotem do menu (płyta oryginalna cały czas w napędzie).
2. Kupiłem sobie od razu oryginalne Gran turismo 5 ale przy właczeniu wyskakuje konieczna aktualizacja do wersi 3.60 czy da sie to jakoś obejść?
3. na dysku jest również operation fleshpoint i przy właczeniu przez multimana wyskakuje coś o podmienieniu plików i wersji 3.60 czy to nie spowoduje utraty softu?
4. czy może ktoś mi łopatologicznie wytłumaczyć jak wrzucić gry z komputera na dysk konsoli po przez przenośny dysk?

Bardzo przepraszam za te banalne pytania, ale w dziedzinie komputerów jestem naprawde słaby i połowy tutoriali z tej strony zwyczajnie nie ogarniam.
kociub
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 24.09.2011, 18:45
Firmware: CFW3.55

Sponsorzy

Re: problemy z grami i pytań kilka

Postprzez iraslbn » 25.09.2011, 19:12

1. Spróbuj odpalić grę z xmb *app_home/PS_GAME/ poprzez select+x A nawiasem mówiąc sprawdź w mm czy jest ustawiony dysk zew czy wew do odpalania gier/ opcje multimana.
Obrazek
2. Przerzuć poprzez multimana gran turismo na dysk.
3. Musisz podmienić eboot oraz param.sfo (to fix który odpowiada o sofcie 3.60)
4.Możesz odpalać gry z dysku zew, a najkorzystniej poprzez ftp kopiować poprzez pc/ kablem poprzez lan. Poczytaj poradnik dla zielonych
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

© 2010-2024
cron