Problem z ps3

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Problem z ps3

Postprzez Ps3multi » 27.12.2011, 16:13

witajcie mam konsole ps3 80 gb ma 4 lata i zaczeło to sie tak ze wczoraj poszedłem do kolegi z konsolą zeby u niego zagrac było wszystko normalnie wszystko grało i działało normalnie , jak od niego przyszedłem to tylko podłączyłęm konsole i poszedłem spac a dzis rano chciałem zagrac i jak włączyłem ją to normalnie chodziła tlyko w tv nie było obrazu było napisane na tv nie ma sygnału , jak podłączyłęm wejscia na te wtyczki (czerwona,biała żółta) tez nic , poszedłem do kolegi u niego podłączyłęm i tez nic ,. co sie mogło stać ,?? bardzo prosze o odpowiedz ..
Ps3multi
Newbie
 
Posty: 5
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 27.12.2011, 16:04

Sponsorzy

Re: Problem z ps3

Postprzez iraslbn » 27.12.2011, 18:56

W najgorszym wypadku padł procesor obrazu (połowicznie), sprawdź inne wyjście hdmi powinno działać. Nikt w ustawieniach nic nie przestawił a samo nie sądzę żeby się zmieniło więc pozostaje wyjście hdmi.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: Problem z ps3

Postprzez Ps3multi » 27.12.2011, 21:55

niee to nic z wyjsciami , a jak by procesor padł to cos grożnego i czy drogie to ??

-- 27.12.2011, 22:58 --

mam 2 wyjscia hdmi w tv i probowałem do jednego i do drugiego , te sposoby z youtuba ogladałem ze trzeba długo trzymac przycisk zeby zapipczało , potem trzeba było jescze raz przycisnąć zeby dwa razy zapipczałoo, tez tam był sposob zeby odpalić ps bez twardego dysku i to samo. czarny ekran
Ps3multi
Newbie
 
Posty: 5
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 27.12.2011, 16:04



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

© 2010-2024