Problem z odpaleniem gier

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Problem z odpaleniem gier

Postprzez rafaell78 » 23.11.2011, 13:08

1) Sciągnąłem z sieci gry Uncharted 3 i Borderlands , za pomocą multimana przegrałem zawartość sciągniętych do katalogu Games , z odpowiednimi nazwami , multiman je wgrał , przerzuca mnie do xmb i kiedy próbuje odpalić albo jedną albo druga grę , ekran robi się na chwilę czarny a pózniej wraca do xmb , jaki może byc powód tego stanu rzeczy ?
2) czy w katalogu */app_home/ps3_game -powinny znajdować się jakieś pliki ? kiedy próbuje wejść w ten katalog pojawia mi się informacja an error occured during the start operation i numer błędu (80028f14)
3) czy otwierając multimana i pojawia mi sie ekran z grami ,mam możliwość ustawień gry i systemu , przy ustawieniach gry z cyklu konieczny dysk z grą , dysk wewnętrzny , dysk zewnętrzny , start bezpośredni , bd mirror ulubiona , czy mam coś zaznaczać czy samo naciśnięcie x jako załaduj grę powinno wystarczyć ?
dziękuję z góry za pomoc
rafaell78
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 21.11.2011, 15:00

Sponsorzy

Re: Problem z odpaleniem gier

Postprzez blyoghurt » 23.11.2011, 21:04

Sposób na odpalenie Uncharteda - http://ps3-hack.pl/forum/uncharted-3-dziala-na-cfw-3-55-t997.html
Co do Borderlands, to nie wiem.

P.S. Funkcja "Szukaj" się kłania...
P.S.2 Nie popieramy piractwa, jedynie posiadanie kopii zapasowych :wink:
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Re: Problem z odpaleniem gier

Postprzez sacret » 24.11.2011, 07:40

Co do Borderlands, spróbuj pobrać kopie Game of the Year Edition. Powinno się uruchomić. Unchrted 3 jeszcze nie ruszałem.
Avatar użytkownika
sacret
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 64
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 09.11.2011, 12:49
Firmware: 3.55



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

© 2010-2024