Problem z dyskiem zewnętrznym

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Problem z dyskiem zewnętrznym

Postprzez songossj2 » 28.12.2011, 22:42

Witam, mam problem z dyskiem zewnętrznym. Przed świętami bez problemu kopiowałem fife 11 na dysk zewnętrzny. Po świętach w poniedziałek, skopiowałem grę kung fu rider i działała. Później dysk odłączyłem konsolę i następnego dnia trochę się wieszał i musiałem zrobić formata tej partycji. Po formacie już mogłem skopiować jedną grę, ale jak próbowałem jeszcze jakąś wrzucić to po chwili wyskakuje jakiś błąd crc lub że za mało miejsca itp. Zrobiłem jeszcze raz format tej partycji i wrzuciłem grę której nie dało się wcześniej i skopiowała się bez problemu. Tylko że teraz nie mogę tej gry która wcześniej się skopiowała skopiować;/ Wychodzi na to że mogę nie więcej niż jedną grę skopiować na dysk zew.;/ Proszę was o pomoc. Dysk to jakiś lg 320gb, a partycja z fat32 ma jeszcze ok 190gb wolnego;/
songossj2
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 22.12.2011, 19:22

Sponsorzy

Re: Problem z dyskiem zewnętrznym

Postprzez iraslbn » 28.12.2011, 23:17

Przeskanuj dysk hdtune + antywirusem i odrobacz. Formatowałeś całość ? jeśli tak to pomiń odrobaczanie.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: Problem z dyskiem zewnętrznym

Postprzez songossj2 » 28.12.2011, 23:31

Tak formatowałem całą partycję programem minitool partition wizard Home Edition

w zakłądce error skonczylo skanowanie i jest trochę czerwonych kropek(2,2%), a w zakłądce health nic nie ma. Jest jakiś sposób żeby naprawić te czerwone kropki? i czy to pomoże?

PS2:jedno mnie nie pokoi gdyż w zakładce benchmark jak wziąłem start to po ok. 5s wyskoczył jakiś error i przerwało;/
edit:
songossj2
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 22.12.2011, 19:22



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

© 2010-2024