Problem z chinskim padem ps3

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Problem z chinskim padem ps3

Postprzez darek89a » 25.03.2019, 10:10

Witam mam problem z padem CECHZC2U. Podłączyłem do komputera przez program scp toolkit i na komputerze pad działa, gdy znowu chciałem podłączyć pad pod ps3 to przycisk ps button przestał działać i pad uruchamia się przez kabel usb wszystkie inne przyciski działają tylko ps button nie reaguje
darek89a
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 25.03.2019, 10:00

Sponsorzy

Re: Problem z chinskim padem ps3

Postprzez Atr3ju » 25.03.2019, 12:06

Można tylko domniemywać że chiński zamiennik jest skłonny do tego aby po jakimś czasie nawalić, czy to jakiś guzior, czy to brak połączenia blutu, czy uszkodzona gałka analoga.

Jedyne co mi przychodzi na myśl to może spróbuj "odparować" pada z blutem w komputerze przez ten sam program. Być może program na sztywno zapisał adres mac bluta i nie można pada sparować z innym urządzeniem i dlatego być może trzeba ręcznie odparować pada.
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47

Re: Problem z chinskim padem ps3

Postprzez Lotus377 » 25.03.2019, 12:38

Też kupiłem niedawno chińskiego pada o takim samym oznaczeniu.Póki co sprawuje się nieźle poza tym,że już po 5-6 minutach bezczynności się wyłącza i nic nie da się z tym zrobić.Decydując się na chiński zamiennik musisz być świadomy pewnych wyrzeczeń.Ich jakość jest przypadkowa jeden działa lepiej a drugi gorzej.Jeśli oczekujesz pełnej funkcjonalności Dualshocka 3 to nie masz innego wyboru jak szukać używki w dobrym stanie.Chińskie zamienniki nie są aż takie złe jak to się mówi,ale to raczej oferta dla osób niewiele wymagających tzn tych co chcą tylko zagrać na konsoli i nic więcej.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377



  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024