Problem z Call of Juarez Gunslinger

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Problem z Call of Juarez Gunslinger

Postprzez m0rGi » 30.06.2013, 09:05

Po logo ubisoftu , tam gdzie jest napis loading gra stoi i stoi.... przy probie wylaczenia zwiecha konsoli

Jak w temacie robie wszystko po kolei jak w instukcji :

INSTRUCTIONS:

1. Download the files from the links below.
2. Transfer to the PS3 and install.
3. Copy edat file to your user-profile on ps3 /dev_hdd0/home/0000000x/exdata/.
4. Install fix for 3.55 or 4.30
5. Play

Jedyne co moge dodać to to że robiłem katalogi exdata ręcznie przez ftp do 3 użytkownikow x1 x2 x3 , co dziwne w tych katalogach exdata pojawiły mi się dziwne pliczki "act.key" tutaj macie zdjecie (miało to miejsce po zwieszce gdy proboje wyłaczyć gre) jakieś pomysły ? uzywam mM 3.55 4.30


Obrazek

moze jakimś programem musze utwozyć te exdata ?

I pomyslec ze na hitmanie i ssxie nie poległem a jakiś juarez mnie pokonał :<

ofc gre uruchamiam z xmb bo mm jej nie widzi

Halp ! Pozdro

Dodano przez: marciniak
Wszystkie problemy z grami zamieszczamy w dziale backup
Obrazek
Avatar użytkownika
m0rGi
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 219
Lokalizacja: Zgorzelec
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Dołączył(a): 14.03.2013, 23:30
Firmware: Habbibi4.76Cobra7.10

Sponsorzy

CALL OF JUAREZ GUNSLINGER - spolszczenie

Postprzez blackwidow » 16.10.2013, 13:30

Witam,

Mam problem ze spolszczeniem do COJ Gunslinger (gierka super - polecam). Otóż posiadam spolszczenie do wersji PC-towej, jest to jeden plik o nazwie DataPl.pak. Ponieważ obie wersje na oko wyglądają niemal identycznie założyłem, że to z wer. PC powinno działać na PS3. Niestety po wrzuceniu na konsolę okazało się, że nie działa (gra uruchamia się z bagami literowymi w menu itd). Spróbowałem podmienić plik z wersją francuską (DataFr.pak), ale nic to nie dało.
Zacząłem grzebać w plikach i zastanawiać się dlaczego tak jest, choć na pierwszy rzut oka powinno być OK. Okazuje się, że plik, który posiadam (DataPl.pak - ponieważ jest to paczka, można go normalnie wypakować) jest zabezpieczony hasłem (???). Pozostałe pliki wersji Fr, Niem, Ang nie są...

I tu moje pytanie, czy ktoś z Was bawił się w spolszczenie w/w tytułu, a może ktoś posiada niezabezpieczony plik "DataPl"?
Ewentualnie może ktoś ma pomysł jak "rozhaślić" ten plik...? :-x
Hmmm... Co Wy na to???
blackwidow
Member
Member
 
Posty: 18
Lokalizacja: Wawa
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Dołączył(a): 17.09.2013, 16:16
Firmware: Rogero 4.55 v.1.00



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

© 2010-2024