Problem/Pytanie PS 3 SS CECH-4004a

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Problem/Pytanie PS 3 SS CECH-4004a

Postprzez DjGasior » 28.10.2020, 10:49

Witam serdecznie, oddałem konsolę do naprawy wymienili mi układ zasilania na płycie. Wszystkie gry które miałem zainstalowane w wersji cyfrowej na konsoli (kupione kiedyś na allegro) przestały działać. Wyskakuje (Aby uzyskać dostęp do materiału, należy odnowić licencję), oczywiście już te dane co były przy kupnie nie działają. Da się to jakoś obejść? Jeśli nie to pytanie w jaki sposób mogę przerobić swoją konsolę żeby samemu pościągać i zainstalować gry których potrzebuje. Z tego co czytałem to HEN w przypadku mojej konsoli, tylko jak to ugryźć bo większość tematów jest odnoście FAT i SLIM. Z góry dziękuje za pomoc.
DjGasior
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.10.2020, 09:34
Firmware: 4.86
PSN ID: DjGasior

Sponsorzy

Re: Problem/Pytanie PS 3 SS CECH-4004a

Postprzez GNT » 18.11.2020, 11:13

Z odzyskaniem licencji będziesz miał problem, bo należą one do kont, do których nie masz już dostępu, więc dobrze myślisz, na rozwiązanie problemu najlepiej będzie zainstalować HENa. Instalacja jest banalnie prosta: Instalujesz HFW 4.86 , wchodzisz za pomocą przeglądarki PS3 na stronę ps3xploit.com i wybierasz z listy PS3HEN opcję HEN Installer.

HFW 4.86
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.


Dla zobrazowania zostawiam anglojęzyczny poradnik: https://www.youtube.com/watch?v=fOKemRHAZ3c
Jeśli pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek a nie pisz dzięki :)
Avatar użytkownika
GNT
Donators
Donators
 
Posty: 616
Lokalizacja: Poland
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 84 razy
Dołączył(a): 12.01.2012, 18:22
Firmware: HABIB/Cobra 4.84



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

© 2010-2024
cron