Problem po wgraniu softu OFW 3.55 FAT Ps3 60GB CECHCxx

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Problem po wgraniu softu OFW 3.55 FAT Ps3 60GB CECHCxx

Postprzez KubbLis » 02.03.2013, 18:55

Dzień dobry jestem nowy na forum i mam nietypowy problem z konsolą. Posiadam model Fat Ps3 60GB CECHC04 wcześniej chodziła z softem poniżej 3.00 nie było z nią problemu skuszony tym można ja przerobić na pirata wgrałem soft OFW 3.55 uruchomiłem ponownie konsole wszytko ładnie się zładowało. Weszła menu główne zacząłem po nim się poruszać po czym konsola wywaliła typowy YOLD (zapal się na moment żółta dioda i piłka 3 razy po czym się wyłączyła). Na wcześniejszym sofcie działa bez problemu. Pomyślałem ze możne coś skopałem przy wgrywaniu softu wiec odpaliłem menu recowery poszło bez prabielmu soft też się wgrał (ponownie OFW 3.55) po czym konsola znowu zachował się tak jak wcześniej błąd YOLD. No nic pomysłem spróbuje wgrać z menu recowery CFW 3.55 Rev 2 pobrany z linku z forum. Soft się wgrał po czym znowu po uruchomieniu konsoli przywitał mnie YOLD (konsola uruchomi się na koło 30 sekund po czym wyskakuje błąd przegrzania). Wiec teraz rodzi się pytanie w czym tkwi problem. Ma ktoś jakieś sugestie?
KubbLis
Member
Member
 
Posty: 11
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 26.02.2013, 20:51

Sponsorzy

Re: Problem po wgraniu softu OFW 3.55 FAT Ps3 60GB CECHCxx

Postprzez michal1998 » 04.03.2013, 09:01

No masz YLODa... W końcu swoje przeżyła. Są metody ogrzewania suszarką, zmiany pasty termoprzewodzącej, itp. ale podobno konsola działa chwilę. Mojemu koledze 3 miesiące temu ukazał się YLOD na CECHH bodajże i poprosił mnie żebym zajął się tym. Nie wiem, jak ale nagrzanie suszarką i zmiana pasty na Arctic Silver 5 pomogło i konsola od 3 miesięcy działa, jak należy. Chcesz, to próbuj. Gdybyś się zdecydował, to koniecznie przeczyść też radiatory i całą konsole z kurzu.
PS3 Slim 120GB CECH-2104A
CFW 4.30 REGERO v2.05
2x Dualshock
2x Move
Ps EYE
WD 500GB USB

Oryginalne gry, które miałem przed CFW:
-Start The Party (dla 3 letniego brata :P)
-Sport Champions
-MotorStorm Pacific Rift
-NFS Hot Pursuit
-FiFa 10
-NFS Shift
-CoD MW
-Gran Turismo 5 Prologue
-NFS ProStreet
michal1998
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 29.09.2011, 20:24
Firmware: ROGERO 4.30



  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

© 2010-2024