Problem po formacie konsoli

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Problem po formacie konsoli

Postprzez sito76 » 13.05.2020, 00:20

Siema. Sformatowałem pleya i nie mam irismana i multimana hen został. Wgrałem na nowo irisa i Mm wrzuciłem grę potem drugą tak jak zawsze. Gry mam w plikach PKGa przy odpaleniu wyskakuje mi napis aby uzyskać dostęp do tego materiału, należy odnowić licencję w sklepie PlaystationStore i pod spodem przejdź do sklepu PlaystationStore. Skopiowałem grę z płyty przez Mm i odpala normalnie bez płyty w napędzie.A w Iris managerze nie widzę folderu Exdata zawsze był teraz niema. O co chodzi i co mam zrobić?

--- 13.05.2020, 00:58 ---

Temat rozwiązany w irismanager folder exdata pojawił się po skopiowaniu gry z płyty przez Mm

--- 13.05.2020, 12:33 ---

Dziś ją odpalam i znowu to samo do sklepu mnie kieruje

--- 13.05.2020, 12:35 ---

sito76 napisał(a):Siema. Sformatowałem pleya i nie mam irismana i multimana hen został. Wgrałem na nowo irisa i Mm wrzuciłem grę potem drugą tak jak zawsze. Gry mam w plikach PKGa przy odpaleniu wyskakuje mi napis aby uzyskać dostęp do tego materiału, należy odnowić licencję w sklepie PlaystationStore i pod spodem przejdź do sklepu PlaystationStore. Skopiowałem grę z płyty przez Mm i odpala normalnie bez płyty w napędzie.A w Iris managerze nie widzę folderu Exdata zawsze był teraz niema. O co chodzi i co mam zrobić?

--- 13.05.2020, 00:58 ---

Temat rozwiązany w irismanager folder exdata pojawił się po skopiowaniu gry z płyty przez Mm

--- 13.05.2020, 12:33 ---

Dziś ją odpalam i znowu to samo do sklepu mnie kieruje
sito76 napisał(a):Siema. Sformatowałem pleya i nie mam irismana i multimana hen został. Wgrałem na nowo irisa i Mm wrzuciłem grę potem drugą tak jak zawsze. Gry mam w plikach PKGa przy odpaleniu wyskakuje mi napis aby uzyskać dostęp do tego materiału, należy odnowić licencję w sklepie PlaystationStore i pod spodem przejdź do sklepu PlaystationStore. Skopiowałem grę z płyty przez Mm i odpala normalnie bez płyty w napędzie.A w Iris managerze nie widzę folderu Exdata zawsze był teraz niema. O co chodzi i co mam zrobić?

--- 13.05.2020, 00:58 ---

Temat rozwiązany w irismanager folder exdata pojawił się po skopiowaniu gry z płyty przez Mm

--- 13.05.2020, 12:33 ---

Dziś ją odpalam i znowu to samo do sklepu mnie kieruje


--- 13.05.2020, 13:43 ---

Teraz już temat naprawdę rozwiązany
sito76
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 117
Podziękował : 60 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 17.11.2013, 18:55

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024