pomocy !!!

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

pomocy !!!

Postprzez 1a2b3c » 29.01.2012, 10:45

Witam. jestem świeżakiem w temacie konsoli nie mam bladego pojęcia co z czym i proszę o pomoc. Kupiłem dwa dni temu konsole ps3 używaną ( doradził mi znajomy! ) przerobioną na system 3.55 bo to ma jakieś tam znaczenie. Wczoraj poleciałem do sklepu i kupiłem dziecku grę eyepet i przyjaciele wrzuciłem ją do napędu wszystko pięknie ładnie i wtedy trach wyskakuje jakaś tam aktualizacja do gry że trzeba ją zaktualizować żeby grać ja ciach "tak" nagle z systemu 3.55 zrobił się 3.72. I teraz mam problem bo nic nie chce działać wyskakuje jakiś błąd 80010514 gra nowiuśka nie chodzi. Poczytałem na forum i teraz mam mętlik w głowie bo nie wiem co mam zrobić. Ta konsola bedzie sprawna jeszcze kiedyś co ja mam teraz z tym fantem zrobić. Jestem załamany poprostu. Córa płacze bo to miał być prezent urodzinowy ja załamany konsola stoi i nic nie moge z nią zrobić. Słyszałem że można podłączyć dysk zewnętrzny na którym bede miał gry ale czy to pomoże w czymś. Pomóżcie proszę bo nie wiem co mam teraz zrobić konsole do śmieci i po drugą lecieć do sklepu czy da się ją jeszcze podratować. Proszę o wyrozumiałość nie mam bladego pojęcia co do konsoli i jej obsługi.
1a2b3c
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.01.2012, 23:19

Sponsorzy

Re: pomocy !!!

Postprzez iraslbn » 29.01.2012, 15:01

Witaj, skoro zaktualizowałeś konsolę, a gra jest nowa to ten błąd wskazuje na "uszkodzenie" płyty lub napędu.
Jeśli konsola była używana, być może ma wadliwy napęd. Zastanów się nad zwrotem.
Ale możliwe, że ktoś pozbył się uszkodzonej po części, ale przerobionej gdzie można korzystać z kopii gier.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: pomocy !!!

Postprzez 1a2b3c » 30.01.2012, 17:20

tyle że filmy na blu rey chodzą bez problemu. bład musi tkwić gdzie indziej.



[mod=iraslbn]@1a2b3c proszę nie dublować tematów i zaczekać na moderację.[/mod]
1a2b3c
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.01.2012, 23:19



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

© 2010-2024