Konto w PSN kolegi

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Konto w PSN kolegi

Postprzez eto13 » 26.12.2011, 20:48

Witam!

Mam pytanko. Mój sąsiad ma ps3 i jestem ciekaw jak się nazywa na psn i nie chcem sie go pytać bo jeszcze go dobrze nie znam.





Pozdrwawiam
eto13
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.12.2011, 19:52
Firmware: 4.00

Sponsorzy

Re: Konto w PSN kolegi

Postprzez budman9 » 26.12.2011, 21:16

Ale jak możemy ci pomóc, chcesz jakąś rade jak się go zapytać? :?:

Pewnego razu zajączek chciał zrobić sobie naleśniki. Nie miał jednak patelni. Pomyslał: 'pójde do nowego sąsiada niedźwiedzia, chyba fajny chłop to pożyczy mi patelnie'. Jak pomyslał, tak zrobił. Wyszedł z domku i skierował się do sąsiada. Po drodze pomyslał: 'Jak dobrze mieć sąsiada. Kiedy trzeba, pomoże'. Szedł dalej, i myslał: 'a co, jeśli akurat coś smaży i nie pożyczy mi tej patelni?' Zawrócił do domu. Po chwili jednak postanowił, że jednak musi zjeść i znów skierował się ku jego domowi. Szedł i myślał: 'Na pewno używa teraz patelni. Jestem pewien, że mi jej nie pożyczy'. Postanowił, że jak się o nią zapyta a niedwiedź odpowie, że NIE to mu karze wsadzić ją sobie w du**. Stanął przed drzwiami niedźwiedzia i zapukał: puk! puk! puk!
Drzwi się otworzyły i ucieszony na widak gościa wielki miś uśmiechnął się. Zajączek popatrzył na sąsiada i powiedział:
-Niedźwiedź! Wsadź sobie tą patelnie w du**!
NOR/NAND Downgrade service in Ireland (+353)877166667
Avatar użytkownika
budman9
Elite
Elite
 
Posty: 2864
Lokalizacja: Międzynarodowa
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy
Dołączył(a): 13.11.2011, 12:34

Re: Konto w PSN kolegi

Postprzez eto13 » 27.12.2011, 13:12

Dobra historyjka. Zmotywowałeś mnie. Dzięki. :)
eto13
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 10.12.2011, 19:52
Firmware: 4.00

Re: Konto w PSN kolegi

Postprzez darkos » 27.12.2011, 17:55

budman9 napisał(a):Ale jak możemy ci pomóc, chcesz jakąś rade jak się go zapytać? :?:

Pewnego razu zajączek chciał zrobić sobie naleśniki. Nie miał jednak patelni. Pomyslał: 'pójde do nowego sąsiada niedźwiedzia, chyba fajny chłop to pożyczy mi patelnie'. Jak pomyslał, tak zrobił. Wyszedł z domku i skierował się do sąsiada. Po drodze pomyslał: 'Jak dobrze mieć sąsiada. Kiedy trzeba, pomoże'. Szedł dalej, i myslał: 'a co, jeśli akurat coś smaży i nie pożyczy mi tej patelni?' Zawrócił do domu. Po chwili jednak postanowił, że jednak musi zjeść i znów skierował się ku jego domowi. Szedł i myślał: 'Na pewno używa teraz patelni. Jestem pewien, że mi jej nie pożyczy'. Postanowił, że jak się o nią zapyta a niedwiedź odpowie, że NIE to mu karze wsadzić ją sobie w du**. Stanął przed drzwiami niedźwiedzia i zapukał: puk! puk! puk!
Drzwi się otworzyły i ucieszony na widak gościa wielki miś uśmiechnął się. Zajączek popatrzył na sąsiada i powiedział:
-Niedźwiedź! Wsadź sobie tą patelnie w du**!


Obrazek
Avatar użytkownika
darkos
Banned
Platinum Member
 
Posty: 267
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 12.11.2011, 07:39



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

© 2010-2024