podłaczanie ps3 pod internet..

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez HABIBI » 16.12.2011, 00:17

@iraslbn
Ooo tak !!!
Wyczytałem to "dla zielonych),właśnie pochłaniam wiedzę z każdej kategorii oraz czytam każdy "post" związany z ps3-ą.
Fakt jest sporo do nadrobienia :shock: ,ale idzie zima to do wiosny siakoś ogarnę :-}

ps.zajefajni Ludziska się tu pojawili ,no i spoko wytłumaczą o co biega w temacie !



































;post
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Sponsorzy

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez Em-Pi » 16.12.2011, 00:24

tez byłem zielony w tym wszystkiem. Ale już to ogarniam w miare dobrze. Jedynie że gram na sofcie 4.0 wiec tylko na oryginałach.
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez HABIBI » 16.12.2011, 00:47

skoro masz sofcik 4.0 ,to jak wygląda sprawa z grami ,które wymagają 3.56 i wyżej ?
2-a sprawa to drogi gips śmigać na oryginałach,no chyba że ma się dojście za frico od znajomego coś świerzego wyrwać .
Również myślałem o konsoli z OF ,ale odp sobie jak spojrzałem na ceny jakie sobie życzą za topowe gierki :shock:
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez Em-Pi » 16.12.2011, 00:56

Eee nie jest tak drogo. Też myslałem że bedzie tragedia. Ale na allegro mozna wyhaczyć gry nawet za 50 zł ( + granie w sieci) za jakies ponad roczne. Nawet fife 10 widziałem nowa za chyba 60 zł. Do tego sporo mozna sie wymieniać grami. Jasam teraz pozyczyłem Unrachet 2 czy jak sie to nazywa ( swietna gra zresztą) i teraz na 3 poluje a niedługo bede miał i COD MW3 i jeszcze inne.Jak znasz ludzi z PS3 to sie spokojnie wymienisz grami. Acha jeszcze teraz na swieta Shift 2 nowy zapakowany bedzie na pewno Dirt 2 . Uzywane gry na różnych stronach ( popytaj nawet tu na forum) kupisz za grosze a potem odsprzedasz lub własnie się wymienisz. Warto skompletować z 8-10 oryginałów i heja na wymiane.

A zreszta z tego co wiem to wy nie pogracie w najnowsze gry co musza miec softa innego..Jak np CODMW3 itp. To dla mnie sie też mija z celem aby tylko w satocie grac które działają na 3.55
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez HABIBI » 16.12.2011, 01:13

Na dzień dzisiejszy to 1-ą/BD,ale jest mi potrzebna do odpalenia gier na wew.hdd %-)
Outland, Trine, Uncharted 3, Battlefield 3, Uncharted 2, Killzone 3 oraz ICO & Shadow of The Colossus i jeszcze GT5,na dzień dzisiejszy gram po troszq,żadnych problemów nie ma ,no i zanim to wszystko przejdę to wieki miną :razz:
No zapewne będę się wymieniał jak coś uzbieram i się znudzi co nieco
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez chomik89 » 16.12.2011, 20:51

blyoghurt napisał(a):Np. http://allegro.pl/ovislink-airlink-g-duo-2-radia-wifi-acess-point-i1982359135.html. Jednak jego minusy to wi-fi w technologii B i G, a obecnie najnowsze urządzenia mają już N (prędkość przesyłania 7x większa. W praktyce dzięki N prędkości przesyłu to około 30MB/s, a G ma prędkość 4-5MB/s). Dodatkowo najnowsze routery mają trochę szybsze przesyłanie po kablu (10x szybsze), jednak np. PS3, czy starsze komputery tego nie wykorzystają.
Zaletą jego jest za to cena, która wynosi tylko 200zł.

Co do konfiguracji, to nie pomogę za bardzo, bo ja sobie zrobiłem na dwóch urządzeniach (drugie jest przymocowane do anteny). Jednak przydałby się do ustawienia tego ktoś, kto się zna trochę na komputerach, a w szczególności na sieciach.

Możesz jeszcze zapytać się sprzedawcy, może pomoże.

P.S. Wyślij też zdjęcie końcówki, która jest podłączona do komputera, bo z doświadczenia wiem, że ludzie czasem się mylą, jak o czymś technicznym mówią ;')



witam ponownie.. a wiec mam internet około 5 / 6 Mbs . ping 61 .. czy wystarczy na granie przez siec?

a wiec dołaczam zdjecie koncowki jaka jest wkrecona do komputera

http://w914.wrzuta.pl/obraz/32pEICL7c3K/efka_zaciskana
chomik89
Member
Member
 
Posty: 13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.09.2011, 08:44
Firmware: 3.55

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez blyoghurt » 17.12.2011, 03:02

@chomik89
Czyli to ta końcówka o której pisałem. Wszystko się zgadza.
Co do internetu, to mógłbyś mieć kilka razy wolniejszy i by działało bezproblemowo. Ping też nie najgorszy, więc będzie całkowicie płynna gra ;)

@Em-Pi
Te nowe gry, co wychodzą, to przeważnie są też na komputerze, więc na nim sobie w nie gram (są tańsze dużo niż na konsole). Dodatkowo wciąż jeszcze przechodzę gry na PS2, a gdzie tu przejść wszystkie, które mnie interesują na PS3, obsługiwane przez CFW. Zanim dojdę do momentu, że będzie mi brakowało gier, to pewnie wymyślą coś innego, aby złamać PS3, albo kupię sobie już PS4 :razz:
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez chomik89 » 19.12.2011, 09:51

ok..w tym tygodniu zakupie ten router... i sprobuje go skonfigurowac... Mam jeszcze pytanie.. miałem wczesniej CFW PS3A.. i brat zaktualizowął mi konsole jak chciał uruchomic gre na OFW 3,56 .. teraz nie wiem czy moge normalnie sciagnac najnowszy OFW z oficjalki ps3 i zaktualizowac ps3? .. bo na dysku przed aktualizacja miałem gry na dysku i multimana. nie wiem czy to wszystko sie usuneło z ps3.. zebym mogł grac przez siec i PSN.. jak zrobic to najlepiej zeby nie było zadnego sladu po CFW PS3A? zeby konsola była czysta? Wystarczy wejsc w ustawienia systemu- Przywroc system PS3.. i bedzie wszystko wyczyszczone.. czy wejsc w Recovery Menu i tam wybrac Restore PS3 System .?

i jeszcze pytanie do tego routera gdy bede chciał grac przez siec na ps3 to komputer nie bedzie musiał byc właczony?
chomik89
Member
Member
 
Posty: 13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.09.2011, 08:44
Firmware: 3.55

Re: podłaczanie ps3 pod internet..

Postprzez blyoghurt » 19.12.2011, 15:41

W poradniku dla zielonych jest opisane jak skasować wszystko z PS3, podczas przechodzenia na OFW. Wystarczy jednak tylko format zrobić.
Recovery nie włączaj.
Teraz, aby mieć gdziekolwiek internet, to wystarczy, aby był włączony jedynie router, nic innego nie trzeba.
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Poprzednia strona


  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024
cron