Instalacja gry PKG w menu głównym, z muzyką w tle

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Instalacja gry PKG w menu głównym, z muzyką w tle

Postprzez AmatorPSX » 13.09.2023, 20:45

Witam serdecznie

Uszanowanie ludzi którzy wychowali się na szaraku oraz fanów PSX mój to rocznik 87.

Musiałem tu wejść nie dałem rady z pewną przeróbką gry, a więc problem drodzy koledzy jest następujący nie wiem jak go rozwiązać, myślę że dla was banał.W menu głównym konsoli gdzie są gry PKG chce aby muzyka leciała w tle grafiki np. PSX1 Tomb Raider....mam Multimana 4.85/4.90 CFW podaje niżej link gdzie to zobaczyłem.

https://youtu.be/izWJE2SFusA?si=VpPWsPLH94z5sTf1

Gra jest w formacie CDDA PKG....jaki potrzeba program do stworzenia gry i muzyki w tle ?

Dzięki
AmatorPSX
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 13.09.2023, 20:33

Sponsorzy

Re: Instalacja gry PKG w menu głównym, z muzyką w tle

Postprzez Atr3ju » 17.09.2023, 09:17

Nierobiłem nigdy gry z PS1 w PKG ale chyba możesz zacząć od programu PKG Maker Tools. W programie jest instrukcja jak zacząć.

1. Download and extract PKG Maker Tools on your PC
2. After extract, you got 3 folders: CFW2OFW V11, PS3_Generate_LIC.DAT, and make-backup-pkg
3. The game folder should have LIC.DAT Folder
4. If your game folder has not the LIC folder then create it with the help of PS3_Generate LIC.DAT. (Open PS3_Generate_LIC.DAT and drag and drop your game folder to PS3_Generate_LIC)
5. Now open your GAME_FOLDER and copy PS3_GAME and paste it into the CFW2OFW V11 Folder
6. After that drag and drop PS3_GAME Folder on the CFW2OFW Helper
7. A process will start automatically; wait for the completion of the process and after that press any key to exit
8. Now a new GAME_FOLDER created. Inside it, you can see two folders BLUSxxxxx and NPUBxxxxx
9. Copy or Cut both folders and paste under the make backup pkg
10. Now run “do” exe, wait for the process completion
11. Once the process successfully is done, you got three pkg files (GAME, PATCH, LICENCE)
12. Copy or cut all 3 pkg files and paste into the PS3xploit-resigner-master folder
13. Now one by one drag and drop all three pkg files on the ps3xploit_rifgen_edatresign (After the complete process you will get signed PKG files)
14. Keep the signed pkg files and delete previous all pkg files
15. Now copy or cut all 3 new signed pkg files and paste in your USB stick
16. Plug out USB stick from your PC and plug in your PS3 near to BD drive
17. On PS3 go to HAN Toolbox > HAN Enabler
18. Now go to the Package Manager > Install Package Files > Standard
19. Now install Game, Patch and License pkg files on by one
20. Your game is ready to play. Enjoy!


Swoją drogą, jeśli to trudny i czasochłonny proces to lepiej jak zaopatrzysz się w takie już gotowe pkg. U ziomka, którego wrzuciłeś link do jutuba znajdziesz w każdym opisie link do gry, którą ogrywa i też do tego Tomb Raidera z muzyką.
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

© 2010-2024