PS3 Fat wyłącza się podczas gry.

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

PS3 Fat wyłącza się podczas gry.

Postprzez dbfan » 27.06.2023, 10:59

Witam!
Konsola ma już pare dobrych latek była nawet tutaj u kolegi na serwisie i chodziła jak złoto do zeszłego roku. Problem polega na tym, że grając w grę (raczej nie każdą, ale zauważyłem że coraz więcej) konsola nagle wydaje 3 dźwięki i pojawia się migająca czerwona dioda. Czytałem, że to może byc od temperatur, ale wymieniłem paste i ogólnie to temperatury sięgają okolic 70 stopni podczas grania dodatkowo sam mu trochę jeszcze podbijam wentylator. Gra potrafi wywalić na początku albo po godzinie gry. Więc w czym może być problem? dodam że zmieniałem cfw i teraz doszedłem do 4.88 ale nie w tym jest problem. Pozdrawiam i proszę o pomoc kogoś bardziej zeznajomionego. Pozdro :)

--- 29.06.2023, 12:59 ---

Dla przykladu wczoraj gralem bite 3 godziny w killzone 3 bez problemu, a dzisiaj po 30min znowu trzy pikniecia i mrugająca dioda.

--- 21.07.2023, 08:33 ---

Dysk sformatowany system postawiony na nowo, ale problem dalej jest. Potrafie grac w killzone 3h i jest git a nastepnym razem po 10 min konsola potrafi się wyłączyć...
dbfan
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 24
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 25.11.2013, 11:23

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

© 2010-2024