Poszukiwany serwis do PS3 (zmiana hdd i modowanie konsoli)

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Poszukiwany serwis do PS3 (zmiana hdd i modowanie konsoli)

Postprzez norek10cs » 01.05.2023, 13:54

Jak w tytule.

Od roku posiadam Konsole ps3,miła odskocznia od pc i tani sposób na ogranie gier których na pc na próżno szukać (The Last US,Uncharted,Red Dead Redempion itp..)

Od dłuższego czasu zmagam się z bolączką konsoli,a raczej jej podeszłego wieku. Wiele gier, które kupiłem nie działa,są porysowane,wieszają sie...

Podjąłem decyzję o zmodyfikowaniu konsoli,jak narazie wgrałem HEN 4.90 oraz Multimana korzystając z poradnika na YT

Dalej nie jestem w stane sam działać ponieważ w internecie znajduję wiele informacji,często ze sobą sprzecznych z niedziałającymi linkami,z poradnikami gdzie brakuje treści,zdjeć, dlatego na tą chwilę się poddaję, jednak z samej konsoli rezygnować nie chcę.

Dlatego poszukuje serwisu bądź osoby prywatnej która odpłatnie pomoże mi dokończyć konsolę,czyli;

-pomoże\pokaże proces instalcji gier na dysk ps3
- pomoże dobrać dysk SSD 1 TB i zainstalować go w konsoli.

Oczywiscie tym tematem nie chcę wywołać awantury,poprostu przez brak czasu spowodowanym pracą w delegacjah + rodzina w wolnym czasie nie mam jak zorganizować czas na przeszukiwanie internetu w celu wykopania informacji co dalej poczynić z konsolą
norek10cs
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 30.04.2023, 11:27

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

© 2010-2024