ISO i błąd 80010017

Oprogramowanie typu homebrew na Playstation 3
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do publikacji materiałów związanych z Homebrew lub ewentualnych komentarzy/pytań do tematów już istniejących. Zabronione jest tworzenie nowych tematów z prośbami o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

ISO i błąd 80010017

Postprzez joxii » 05.03.2023, 13:39

Witam wszystkich
Jestem nowym posiadaczem PS3 Cech-4004c na której zrobiłem HFW 4.89 + Hen.
Zainstalowałem dodatkowo mmCM i webMan MOD.
Pobieram plik ISO (pracuje z dwoma grami Tekken6 11,5GB i jakaś 2,5GB).
Jeden ISO ten mniejszy przerzuciłem na dysk do PS3 ISO przez mmCM a Tekken-a przez webMan-a.

Uruchamiam mmCM. Gry pojawiają się w sekcji gry jako IOS, wybieram opcje i "rozpakuj". Wtedy obie gry mam z ikonami "ISO"+"HDD" oraz z ikoną tylko "HDD".
Wybieram tą z ikoną HDD uruchamiam i wszystko wraca do menu tego z HEN ale w grach pojawia się ta uruchomiona gra np. Tekken6. po jego wybraniu czarny ekran po czym wyrzuca błąd 80010017.

Tak jest z jedną i drugą grą. Próbuję uruchomić te gry z webMan-a, pojawiają się na lisie "moje gry" w folderze PS3 ale ich uruchomienie powoduje ten sam błąd.
Do tej pory nie udało mi się uruchomić żadnej gry oprócz tych co mam na płycie - te skopiowałem na HDD i działają.
Internet mam włączony.
Coś robię źle, dopiero się uczę, szukam pomocy a te wszystkie poradniki już dawno są przeterminowane.
joxii
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 04.03.2023, 21:51
Firmware: 4.89

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Homebrew

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024
cron