HEN pytanie odnośnie użytkowania

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

HEN pytanie odnośnie użytkowania

Postprzez przem101 » 07.02.2023, 18:34

Witam, mam pytanie odnośnie HEN. Otóż chciałbym zainstalować na moim ps3 slim kilka gier z PS2, których nie ma w ps store. (np. Crash bandicoot the wrath of Cortex),
ale jednak chciałbym zachować dostęp do usług sieciowych ps3 typu oryginalny ps store, zapisy gier w chmurze, synchronizacja trofeów, gra online. Czy istnieje przeróbka, która spełnia takie wymagania? Słyszałem że właśnie PS3 HEN nadałby się do takich potrzeb, ale nigdzie nie znalazłem konkretnych informacji jak to w praktyce wygląda i jak duża jest banowalność kont ps w takich sytuacjach.

A i jeżeli jest ktoś w tym obeznany, to byłbym wdzięczny także za wskazówki dotyczące wgrywania gier.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
przem101
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 07.02.2023, 18:16
Firmware: 4.89
PSN ID: przemko-1234

Sponsorzy

Re: HEN pytanie odnośnie użytkowania

Postprzez kuba1044 » 28.02.2023, 22:18

Zarówno w przypadku HEN jak i CFW szansa na bana jest taka sama (tak samo niska), wydaje się że Sony skupia się już głównie na PS4 i PS5. Aby szansa na bana była żadna, należałoby skorzystać z DualBoot (tylko dla CFW), które pozwala na korzystanie na przemian z OFW i CFW.

HEN jest gorszy w obsłudze gier PS2 niż CFW, ponieważ dla HEN obraz gry PS2 należy przerobić przedtem w komputerze PS2 Classic GUI, do postaci BIN.ENC, a na konsoli można grę uruchamiać specjalnym dla tego programem PS2 Classic Placeholder.

Za ten post autor kuba1044 otrzymał podziękowanie od
przem101 (04.03.2023, 22:45)
kuba1044
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 06.02.2023, 16:42
Firmware: 4.88



  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

© 2010-2024
cron