Ps3 Kopiowanie gier na dysk - HFW 4.88 HEN Multiman

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Ps3 Kopiowanie gier na dysk - HFW 4.88 HEN Multiman

Postprzez kuba98xx » 06.05.2022, 19:46

Witam
Jestem posiadaczem konsoli ps3 FAT, postanowiłem zainteresować się tematem modyfikacji i udało mi się wgrać HFW, HEN oraz Multiman. Problem w tym że nie wiem co dalej, mianowicie:
1. W jakim formacie pobierać gry oraz na co zwrócić uwagę? Czy potrzebuje jakiś plik licencji lub patch?
2. W jakiej lokalizacji najlepiej zapisać dany plik/folder?
3. W jaki sposób poprawnie zainstalować daną grę i otworzyć ja za pomocą hen/multiman?
Pliki zamierzam kopiować przez FTP (filezilla), próbowałem już uruchomić kilka gier w różnych formatach i konfiguracjach lecz za każdym razem musiałem robić coś nie tak gdyż kończyło się to niepowodzeniem.
Za wszystkie informacje z góry dziękuję
Pozdrawiam
kuba98xx
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.05.2022, 23:21

Sponsorzy

Re: Ps3 Kopiowanie gier na dysk - HFW 4.88 HEN Multiman

Postprzez Atr3ju » 08.05.2022, 14:44

1. Są trzy jakby formaty, iso, pkg i folder spakowany zazwyczaj rarem czy zipem. ISO można przerobić na folder a czasami pkg na iso więc jest sporo możliwości zmiany formatu gry. Ważne aby sie uruchomiła a czy jest w iso, czy pkg czy w folderze to mało ważna rzecz.

2. Plik czy folder? ale jaki?

3. ISO wrzucasz do PS3ISO, folderówki do GAMES a pkg do packages.

Pamiętaj o załączeniu cobry, jeśli taka jest dostępna na HENie bo tego nie wiem akurat.
Obrazek

Za ten post autor Atr3ju otrzymał podziękowanie od
kuba98xx (09.05.2022, 12:50)
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47

Re: Ps3 Kopiowanie gier na dysk - HFW 4.88 HEN Multiman

Postprzez kuba98xx » 09.05.2022, 12:50

Atr3ju, dzięki za informacje.

Wolną niedzielę poświęciłem na edukowanie, efektem tego jest wgranie CFW 4.88 EVILNAT COBRA, webMAN oraz kilku sklepów z pkg (WIKISTORE, YukiosStore, ZukoStore, PKGi). Późnym wieczorem skończyłem pobierać jedną grę, po uruchomieniu pojawił się ekran licencji PSN ("This content can be used if you renew the licence in Playstation Store") - dziś doczytałem że chodzi o plik licencyjny rap danej gry. W internecie znalazłem paczkę z takowymi plikami, jest ich 15280. Po pracy planuję skopiować je do "dev_hdd0/exdata".

Czy to rozwiąże problem ekranu PSN?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
kuba98xx
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.05.2022, 23:21



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024