przerobiona ps3 i gry w wersji pudełkowej

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

przerobiona ps3 i gry w wersji pudełkowej

Postprzez anders211 » 09.04.2022, 16:17

Witam
Czy jak mam przerobioną ps3 to mogę kupić na allegro gry w wersji pudełkowej (pewnie z wykorzystanymi już kluczami) i to mi zadziała i to bez logowania do psn (bo nie mam tam konta)? Napęd działa bo sprawdzałem z płytą wideo. Do tej pory z netu ściągałem gry i instalowałem i nie trzeba było rejestrować i logowac się do psn, żadnych serial kluczy wpisywać. Ale jak na allegro gra jest po 10-30 zł to wolałbym kupić niż szukać po necie, pobierać, potem kablem ethernetowym łączyć ps3 z kompem pc by przesyłać godzine grę.
Na ps vita jest tak fajnie, że jest taka aplikacja pkgj i można pobrać na konsoli grę i zainstalować i to działa szybko automatycznie. Na ps3 też jest pkgj ale już tak dobrze nie jest jak na ps vita, ściągnąłem jakąś grę ale potem nie wiedziałem co dalej, chyba do psn trzeba sie zarejestrować wedlug tych youtubowych tutoriali a jak jestem zielony to lepiej tego nie robić bo jeszcze konsolę mi zablokują.
anders211
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.11.2020, 01:35

Sponsorzy

Re: przerobiona ps3 i gry w wersji pudełkowej

Postprzez jacekkoks » 10.04.2022, 15:41

pobierz sobie ccapi na ps3 i na pc i możesz po wifi zrzucac gry sobie konsola może siedzieć podpięta pod router czy po wifi
i tak gry pudełkowe działają jak masz CFW to wypalane gry także działają ps3/psx (ps2 jak masz model wspierający ofc)
i pkgi na ps3 nie jest złe ;) wieksze tytuły znajduje bez problemu
jacekkoks
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 16.01.2022, 00:56

Re: przerobiona ps3 i gry w wersji pudełkowej

Postprzez anders211 » 24.04.2022, 18:26

Hej, ja nie mam Playstation Network Content (bo nie mam konta PSN bo bałem sie zakładać aby bana nie złapać z uwagi na to że mam soft CFW i jestem troche zielony w tym). Żeby zainstalowac grę pobraną z pkgi to mnie youtubowe tutoriale odsyłają do Playstation Network Content w ktorymś tam kroku instalacji gry którą pobralismy z pkgi. Chyba że Ty nie wchodzisz do Playstation Network Content po pobraniu gry z pkgi to jak możesz to opisz jak instalujesz grę z pkgi.
anders211
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.11.2020, 01:35



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

© 2010-2024