Ps3 cehl04 brak BD, nieudany update.

Wszelkie pytania i problemy z instalacją i użytkowaniem CFW 4.XX
  • Sponsorzy

Ps3 cehl04 brak BD, nieudany update.

Postprzez Pyrkusz » 27.03.2022, 16:42

Witam szanowne grono.
W skrócie zobrazuję wam moją fatalną przygodę z PS3. Kupiłem ową konsolę z usterką "nie czyta płyt" - mówię okej, może to drobnostka i da się zrobić (cena konsoli to 80zł, więc nie było mi szkoda). Po otwarciu konsoli okazało się że cała spinka od taśmy BD jest wyrwana z laminatem. Pola lutownicze niestety nie są już do odratowania, do tego wyrwana była wtyczka od wiatraka z laminatem ale to już sobie polutowałem. Po włączeniu konsola wbiła się na XMB ale po próbie wejścia w store lub Youtube pojawiał się tylko czarny ekran. Długo nie myśląc pobrałem OFW 4.88 (bo takie było na konsoli) i zacząłem przeinstalowywać system. Po drodze wyskoczył błąd. Oczywiście mądry Polak po szkodzie - po fakcie ogarnąłem że taka instalacja nie ma prawa bytu bez BD. Teraz stoję w takim miejscu że mam sformatowany dysk od PS3 w FAT32 i nie wiem co robić dalej żeby było dobrze. Dodam jeszcze że przed formatowaniem HDD konsola po włączeniu z automatu instalowała OFW bez skutecznie przez brak BD, a po formacie jest informacja START+SELECT. Czy ktoś ma informacje jakie działania mogłyby mi dać skuteczny rezultat w walce z tą konsolą.? Pozdrawiam. :x:
Pyrkusz
Newbie
 
Posty: 1
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 27.03.2022, 16:13
PSN ID: Pyrkus_Brzydalus

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do CFW 4.XX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

© 2010-2024