Problem z instalowaniem plików (4.88 Evilnat Cobra 8.3)

Wszelkie pytania i problemy z instalacją i użytkowaniem CFW 4.XX
  • Sponsorzy

Problem z instalowaniem plików (4.88 Evilnat Cobra 8.3)

Postprzez Civrux » 17.02.2022, 18:08

Cześć wszystkim,
jak wspomniałem w temacie, moja konsola ma problem z instalowaniem paczek.
Wcześniej posiadałem jakieś stare wydanie Rogero bez Cobry i wszystko działało jak trzeba.

Po zainstalowaniu w/w CFW udało mi się zainstalować Multimana, WebMana i RetroArch (wszystkie aktualne), a po tym konsola przestała instalować paczki, zarówno z pamięci zewnętrznych i z HDD. Wyświetla napis, żebym poczekał, po czym cofa do XMB i nic się nie dzieje. Próbowałem odinstalowywać webmana, a potem instalować paczki, zarówno z menu, jak i przez multimana, żadna z metod nie podziałała.

Zanim ktoś poradzi mi podstawy: odpalałem konsolę w trybie awaryjnym i odbudowywałem bazę danych dwukrotnie, raz pomogło na chwilę, za drugim już nie. Problem wrócił i nie mam pomysłu jak go rozwiązać. Mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony posłuży mi swoją pomocą.

Z góry za wszystko dziękuję!

EDIT: Solved! Nie wiem jak to możliwe, ale zauważyłem, że przy zmianie domyślnie długich nazw plików PKG na krótsze i trzymanie płyty z grą w napędzie, problem się rozwiązał. Nie wiem czy występowanie tych dwóch czynników jakoś wpłynęło na zmianę, ale wszystko już działa. Wątek zostawię, być może ktoś trafi na podobny problem i mu się przyda.

EDIT2: Jednak nadal czasem są problemy z instalowaniem... Nie wiem o co chodzi...
Civrux
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.02.2022, 21:26

Sponsorzy

Re: Problem z instalowaniem plików (4.88 Evilnat Cobra 8.3)

Postprzez esc » 18.02.2022, 00:46

Tak się trochę zastanawiam czy nie masz problemu z dyskiem. Może pada, ma błędy nie wiem. Albo też może napęd ma problemy.
esc
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 29
Lokalizacja: Krk
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 06.11.2018, 14:58

Re: Problem z instalowaniem plików (4.88 Evilnat Cobra 8.3)

Postprzez Civrux » 18.02.2022, 18:11

Z tego co zauważyłem, klasyki z PS2 instalują się bezproblemowo, za to klasyki z PS1 i niektóre inne gry nie chcą.
Dzięki za odpowiedź, postaram się sprawdzić sprawność dysku i napędu. I tak miałem zanosić konsolę na wymianę pasty.
Civrux
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.02.2022, 21:26



  • Sponsorzy

Powrót do CFW 4.XX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024