Problem z zainstalowaniem HEN

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

Problem z zainstalowaniem HEN

Postprzez Fanboy308 » 30.07.2021, 18:31

Cześć mam problem z zainstalowaniem HEN na mojej konsoli (PS3 super slim ). Przed aktualizacją do 4.88 mogłem normalnie zainstalować ale usunąłem bo wydawało mi się to niepotrzebne więc wróciłem do ,, oryginalnego" oprogramowania. Lecz dzisiaj wzięło mnie na ponowne zainstalowanie. Wszystkie pliki pobrane i zrobione foldery na pendrive jak trzeba. Konsola wykrywa aktualizacje ale wyskakuje taki komunikat jak na zdjęciu :/
Wie ktoś jak zrobić żeby zainstalować ?
Dodam że wersja konsoli to CECH-4004AObrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Fanboy308
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 30.07.2021, 18:25
Firmware: 4.88
PSN ID: Jaquza233

Sponsorzy

Re: Problem z zainstalowaniem HEN

Postprzez unsweet » 23.01.2022, 21:14

Mam ten sam problem... Udało się coś poradzić?
unsweet
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.01.2022, 21:07

Re: Problem z zainstalowaniem HEN

Postprzez neexiu » 04.02.2022, 23:34

Jest to spowodowane tym ze HEN nie instalujemy bezposrednio przez pen-drive tylko przez strone internetowa, na pen drive instalujesz tylko opgrogramowanie HFW dzieki czemu bedziesz wstanie zainstalowac wlasnie HEN. Jezeli juz zaaktualizowales konsole do 4.88 HFW to teraz, na ps3 z wlaczanym internetem przez przegladarke mozesz wejsc na strone http://ps3xploit.com/hen/installer/manual/ i automatycznie zainstaluje ci sie przerobka. Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to na ekranie powinna ci sie ukazac instrukcja co dalej robic. Powodzenia z fartem!
neexiu
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 04.02.2022, 23:23
Firmware: 4.88 HFW, HEN



  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024