Temperatura PS3 FAT 80GB

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Temperatura PS3 FAT 80GB

Postprzez trapczyk » 03.05.2021, 11:39

Cześć,
Od paru dni jestem posiadaczem fata CECHK04 80GB w którym od razu zainstalowałem cfw od rebuga z myślą o graniu w gry z ps2 i psx. Generalnie sprzedający zapewniał mnie, że konsolę rozkręcał i czyścił bo zajmuję się serwisem używanych konsol. Na dzień dobry w webmanie zacząłem grzebać w ustawieniach temperatury konsoli i ustawiłem prędkość wiatraków na 35%. Temperatura cpu w xmb waha się w granicach 65-70 stopni, a rsx na poziomie 60. Z racji że pogoda na majówkę nie dopisuje postanowiłem zrobić sobie sześciogodzinny maraton w Gran Turismo 4 i temperatura cpu wzrosła do maksymalnie 81 stopni ale wahała się między 77-80, a rsx do 61 i sztywno stał przy tej temperaturze. I teraz pytanie czy konsola kwalifikuje się na wymianę pasty pod ihs? Czy nie upalać jej robiąc krótsze maratony? :D
trapczyk
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 03.05.2021, 11:22

Sponsorzy

Re: Temperatura PS3 FAT 80GB

Postprzez Lotus377 » 06.05.2021, 19:37

To temperatura w normie dla tego modelu konsoli.35% to umiarkowane obroty wentylatora więc takie temperatury przy tych obrotach nie dziwią.Raczej nie ma powodu by cokolwiek tu ruszać.Nie zapominaj też,ze każdy FAT ma wyższe nominalnie temperatury niż wersja Slim.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024