Przy próbie odpalenia gier, czarny ekran

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Przy próbie odpalenia gier, czarny ekran

Postprzez oko26 » 22.02.2021, 13:02

Wymieniłem dysk na 1T, Wgrałem OFW 4.87, potem poszło HFW 4.87 , i z exploid zainstalowałem poprzez przeglądarka hEN wszystko poszło super, konsola ma HEN-a, wgrałem ręcznie multimana-działa, wiec z wcześniejszych kopi gier zacząłem kopiować na wewnętrzny dysk. w momencie odpalenia gry(tej która działała na poprzednim dysku) zamontowało obraz znalazło okładkę, ale przy próbie odpalenia czarny ekran i nic więcej, czy musze zrobić jeszcze jakieś ustawienia może w mm, żeby gry odpalały ? Czy powinno wszystko grać? Proszę was o odpowiedz bo już mi ręce opadają

--- 22.02.2021, 12:40 ---

Zauważyłem coś jeszcze, na poprzednim dysku przy podczas odpalania HEN-a pyta czy zamknąć coś(nie pamiętam co) klikam tak i hen się ładuje, na tym dysku 1T hen nie pyta o to tylko się automatycznie uruchamia, i wyświetla folder GRY, dodam jeszcze ze po zainstalowaniu Rebug 4.84.2 REX - Cobra 8.1, program się odpala, ale jest opis ze program nie jest kompatybilny z moim systemem, coś jest nie tak, albo czegoś mi jeszcze brak

--- 22.02.2021, 13:02 ---

Dodam ze jak z powrotem wrzucę poprzedni dysk to wszystko śmiga na nim, wiec wynika z tego ze czegoś nie zrobiłem, albo coś źle.. Hen się uruchamia( nie pyta czy zamknąć przeglądarkę) uruchomiłem fife 18 ale jak zaktualizowałem przez net, inaczej nie chciała się odpalić, ale inne gry odpalają tylko na głównym ekranie i przy próbie odpalenia czarny ekran i tylko reset

--- 22.02.2021, 13:04 ---

Proszę was o pomoc bo poległem, nie mam pojęcia co jest nie tak, na poprzednim dysku gry się odpalają na tym czarny ekran

--- 25.02.2021, 09:50 ---

Nie wiem czy tu jest jakiś Admin bo forum jak by nie istniało, niestety nikt nie odpowiedział na to ani na żadne inne z moich pytań, proszę jedynie o usunięcie moich postów bo poradziłem sobie sam a przy okazji sporo się nauczyłem

Do Admina; post do usunięcia
oko26
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.02.2021, 11:24
Firmware: 4.87

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

© 2010-2024