Brak Playstation Network Content

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Brak Playstation Network Content

Postprzez anders211 » 28.11.2020, 15:47

Hej
Jak rozwinę opcję Package Manager to nie mam pola Playstation Network Content.
Pobrałem grę (jakiegoś pinballa) z pkgi1.1.6 i nie mogę tego zainstalować bo w tutorialu na youtubie mnie odsyłają do Package Manager -> Playstation Network Content a ja nie mam tej opcji.
Mój system to: CFW 4.81 COBRA 7.30 Konta w PSN nie mam, bo bałem się zakładać z uwagi na soft CFW. Może to przez to? Jak tak to da radę coś tu zrobić by ta opcja mi się pojawiła?
anders211
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.11.2020, 01:35

Sponsorzy

Re: Brak Playstation Network Content

Postprzez GNT » 29.11.2020, 12:17

anders211 napisał(a):Hej
Jak rozwinę opcję Package Manager to nie mam pola Playstation Network Content.
Pobrałem grę (jakiegoś pinballa) z pkgi1.1.6 i nie mogę tego zainstalować bo w tutorialu na youtubie mnie odsyłają do Package Manager -> Playstation Network Content a ja nie mam tej opcji.
Mój system to: CFW 4.81 COBRA 7.30 Konta w PSN nie mam, bo bałem się zakładać z uwagi na soft CFW. Może to przez to? Jak tak to da radę coś tu zrobić by ta opcja mi się pojawiła?


Jeśli wrzuciłeś plik PKG do pendrive, w Package Manager wybierz opcję Install Packages Files, a następnie wybierz pozycję "Standard". Ta opcja przeszukuje katalog ROOT Twojego urządzenia USB.
Jeśli pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek a nie pisz dzięki :)
Avatar użytkownika
GNT
Donators
Donators
 
Posty: 616
Lokalizacja: Poland
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 84 razy
Dołączył(a): 12.01.2012, 18:22
Firmware: HABIB/Cobra 4.84



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

© 2010-2024