Jak uratować zapisy z gier?

Najpopularniejsze odmiany CFW na Playstation 3
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do publikacji materiałów związanych z CFW lub ewentualnych komentarzy/pytań do tematów już istniejących. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów z prośbami o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

Jak uratować zapisy z gier?

Postprzez Penair » 22.03.2020, 23:11

Cześć wszystkim,

Piszę, ponieważ mam nietypowy problem. Używam PS3 na CFW od 2012 roku.
Praca konsoli daje mi znać, że mój chlebak długo już nie pociągnie.
Na wielu kontach lokalnych, które nie są przypisane do żadnych kont PSN, posiadam zapisy z gier.
Myślałem o tym, żeby je zgrać, ale wiem, że gdybym chciał przenosić je na kolejną konsolę, prawdopodobnie nie byłyby odczytane, bo byłyby uważane za czyjeś zapisy.

Mam więc plan, aby założyć konto PSN (przy użyciu komputera) do każdego z tych kont lokalnych, zalogować się na konsoli na każdym z tych kont, a potem dopiero zgrać zapisy. To jednak wymagałoby ode mnie pobrania najnowszego systemu i wymusiłoby zainstalowanie OFW, a przy okazji prawdopodobnie zostałbym wykryty i zbanowany.

Pytanie brzmi: W jaki sposób to zrobić, jakich narzędzi użyć i w jakiej kolejności, aby ta misja powiodła się sukcesem?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Penair
Newbie

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Sponsorzy

• Sponsorzy

Powrót do Custom Firmware